ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 :: Pershendetje dhe Urime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: :: Pershendetje dhe Urime   Sun Mar 09, 2008 1:46 am

ketu muni me ba postime pershdet dikan a po ti uroni dcka nja kujt

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: :: Pershendetje dhe Urime   Sat Mar 15, 2008 2:57 pm

E Pershendes Gjymilen Very Happy

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ardiani
Fillestar/e
Fillestar/e


Male
Numri i postimeve : 4
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: :: Pershendetje dhe Urime   Tue Mar 18, 2008 1:39 am

une gjithe anetart e hard-team.org dhe ju shpresoj qejanduke kaluar mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: :: Pershendetje dhe Urime   Thu Mar 27, 2008 5:21 pm

une e pershendes nanen tem heheh edhe krejt anetrat e forumit www.hard-team.org
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: :: Pershendetje dhe Urime   Thu Mar 27, 2008 5:21 pm

harrova me pershendet edhe zejnepin hahahahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Antartiku
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 123
Location : in PC
Job/hobbies : Programming
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: :: Pershendetje dhe Urime   Thu Mar 27, 2008 5:46 pm

a po ju ban radio se u knaqt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: :: Pershendetje dhe Urime   Sat Mar 29, 2008 12:52 am

po ban kurr ma mir ska ba hhehehehehehe edhe mos me ba e nrequm se srrihet pa ta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
muloss
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 16
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: :: Pershendetje dhe Urime   Wed Apr 09, 2008 11:19 pm

Ej ti p!rat mes prek ka gjymilja se mujna me pas probleme serioze Very Happy:D:D edhe un e pershendes gjymilen edhe i deshiroj lumturi ne jet uhaauauahua Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peacetv.net/hacker-muloss.html
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: :: Pershendetje dhe Urime   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
:: Pershendetje dhe Urime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» URIME DIPLOMIMI I DASHUR BURIM GASHI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Pershendetje dhe Urime-
Kėrce tek: