ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Megabajt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: 1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Megabajt   Sun Mar 09, 2008 11:17 pm

Ne Kete Tutorial Do Te Mesoni Si Ta Bejm Nje Video Se Eshte 1 Gigabajt Ta Kthejm
Ne 20 Megabajt :


1.Hapim Windows Movie Maker


2.E Shtini Videon...Hini File Dhe Open Project Dhe E Gjeni Videon Se Doni Mi Ba
20 Megabajt


Shikoni Foton

4.Dhe Hini FILE Dhe Save Movie File Dhe Hini My Computer Dhe Klikoni Next Ku
Shkruan Enter File Name For Your Saved Movie E Shkruani Emrin E Videos Dhe Posht
Ku Shkrun Chose A Place To Save Your Movie Osht Ku Don Mir Rujt Videon Ju E
Qitni Ne Dektop Ose Dikun Tjeter.........


Shikoni Foton


6.Dhe Pritni Deri Sa Te Behet 100 % Dhe Hini Finish Dhe U Kry
Tani Video Se Ka Qen 1 Gigabajt E Keni Bere 20 Megabajt...

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Win 32 Trojan
Anetar Aktiv/e
Anetar Aktiv/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 100
Age : 24
Location : N'start
Job/hobbies : Hacker
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: 1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Megabajt   Fri Mar 14, 2008 6:37 pm

une kom provu qeshtu ehe ma heret po mu ka shly video krejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Megabajt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutoriale-
Kėrce tek: