ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 MANCHESTER-UNITED

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:24 pm

Manucho e pret rastin!Reprezentuesi
i Angoles,24 vjeqari Manucho,pret qe do ta ket rastin te ushtroj me
skuadren e Manchester United ne kampin i cili mbahet ne qershor...

Reprezentuesi
i Angoles ka ardhur ne Manchester United ne janar te keti viti nga
Petro Atletik.Arsyjaet perse e kan bler kete 24 vjeqar kan qen loj
shume te mira te treguara nga ai ne Africa Cup i cili eshte mbajtur ne
Egjipt dhe ku Manucho i ka shenuar 4 gola te cilat e kan fascinuar
Fergusonin.Manucho pastaj eshte shkuar si huazim ne Panathinaikos per
shkak qe ne Angli nuk e ka fituar licencen per pun.

Pas nje
starti jo edhe aq te mire ne Athin,Manucho ne ndeshjet e fundit ma se
shumti eshte treguar ne radhet e Panathinaiko duke shenuar gol ne
ndeshjen e par te ti per Panathinaikos kunder Larissa,dhe pastaj
meniher ne ndeshjen tjeter ai kunder nje nga ekipet ma te mira ne Greqi
Panionis ka shenuar 2 gola per fitoren e Panathinaikos me rezultat
2:1.Tani Manucho do te jet ne ekip te Manchester United te cilet do
udhetojn ne nje kamp kete vit ne muajin qershor.

"Keto
jan lajmet shume te mira per mua sepse endra ime ishte te luaj ne
Manchester United.Shpresoj qe do ta fitoj rastin dhe do tju tregoj qe
mund te luaj ne Premier League.Gjat kesaj kohe qe eshte ne Greqi,pe
ndjej qe jam aftesu ne futbollin Evropijan dhe ky ka qen nje test i
mire para se te lauj ne Angli
"ka deklaruar Manucho.

Planet
e Sir Alex Ferguson ende nuk jan te qarta dhe gjithashtu ende nuk
dihet se a do te mar ai (Manucho) lincencen per te luajtur ne Angli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:25 pm

Ferguson dhuron Saha-n dhe para per Valencia!


Treneri i Manchester United Sir Alex Ferguson,Wigan-it do tju dhuron Saha-n dhe para per Luis Antonio Valencia...

22
vjeqari Valencia kete jav edhe nje her eshte treguar qe eshte super
lojtar duke i shenuar dy gola per fitoren e Wigan kunder Aston
Villa,dhe ka qen ne shenjester te Liverpool dhe disa klubeve te tjera.

Saha
eshte eliminuar nga te gjitha planet e Sir Alex Ferguson per shkak te
lendimeve te shumta dhe per te nuk ka me ardhmeri ne Old Trafford,dhe
ne fund te sezonit me siguri do ta leshoj klubin per te cilin i ka
zhvilluar 86 dhe i ka shenuar 28 gola.

Ferguson shpreson qe
Stive Bruce do jet i interesuar per Francezin dhe qe do arin ta mar
Valencia-nte cilin Wigan shume zor do ta ndalon.Nje problem tjeter do
jet se si do ta bindin Saha-n qe ardhemria ti e mire do jet ne
Wigan,dhe per drejtorin e Wigan Dave Whelen per ti dhuruar Saha-s
rogene mjaftuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:25 pm

Ferdinand lojtar i muajit prill!Ndeshjet
e mrekullueshme te Rio Ferdinand nuk kan mbetur te pa par nga ana e
tifozeve,te cilet e kan shpallur futbollist te muajit prill ne
ManUtd.com...

Ferdinand eshte fitues i bindshem i kesaj ankete,duke i fituar 40% te votave ndersa gjithsej kan qen 10.000 vota.

Ndeshjet
shume te mira nga ona e mbrojtesit,sidomos kunder Romes dhe
Barcelones,i kan sjell Rio-s shume lavdime nga ana e trenerit por
gjithashtu edhe nga ana e tifozeve te shumt.

Cristiano Ronaldo,i
cli ne muajin prill 3 her eshte shenuar ne listen e golashenuesve,ka
qen i dyti ne kete anket me 18% te votave,ndersa e ndjekin Hargreaves
dhe Tevez me nga 14% te votave.

Ne anen tjeter,super goli i Paul
Scholes i cili i ka sjell Manchester United-it finalen,ka qen fituesi i
bindshem sa i perkete golit ma te bukur per muajin prill.Nuk eshte
befasi qe super goli i Scholes ka fituar ma shume se 75% te votave te
fituar.

Lojtaret qe e fituan qmimin si lojtari i muajit per kete sezon jan keta lojtar:

Prill:Rio Ferdinand
Mars:Cristiano Ronaldo
Shkurt:Wayne Rooney
Janar:Wayne Rooney
Dhjetor:Cristiano Ronaldo
Nentor:Cristiano Ronaldo
Tetor:Wayne Rooney
Shtator:Nemanja Vidic
Gusht:Owen Hargreaves
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:25 pm

Ylli Moreno e pranon kontaktin me United!Sulmuesi
ri i perfaqesuesi i Bolivis dhe i ekipit Cruzeira,Marcelo Moreno ka
pranuar qe ka pasur kontakte me drejtuesit te Manchester United...

Moreno
20 vjeqari momentalisht nuk mendon per interesimin e United dhe
Shakthar Donjeck,por eshte 100% i perqendruar per ti ndihmuar ekipit te
ti Cruzerira per ta fituar Copa Libertadores.

"Ne
e dim qe mund ta plotsojm endren e jetes son,ta fitojm kete trofe.Kshtu
qe kur e kam mar oferten e United dhe Shakthar,se pari kam biseduar me
kryesin e klubit dhe kemi vendos se se pari do presim te perfundj Copa
Libertadores dhe pastaj do shohim se qvar do te behet
"ka deklaruar Moreno.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:26 pm

Lescott pelqehet nga Ferdinand!Nje
nga mbrojtesit ma te mire ne bot Rio Ferdinand ka pranuar qe eshte nje
fan shume i madh i mbrotesit te Everton-it Joleon Lescott...

"Kur
kisha mundur ta mar ndonje te mire nga nje mbrojtes,do ishte aja
ndjenja per te shenuar gol nga ana e mbrojtesit te Everton Lescott
"ka deklaruar Ferdinand!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:26 pm

United dhe Barqa ende ne kontakt me Bayern-in per Lahm!


Bayern Munchen ende pret oferten zyrtare nga ana e Manchester United dhe Barcelones per joteknaqurin Philipp Lahm...

El
Mundo Deportivo shkruan qe Manchester United dhe Barcelona jan ne
kontakt me Bayern-in per trasfer te gjermanin Lahm,por as nje klub ende
nuk e ka quar as nje ofert zyrtare per te!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:26 pm

Man.Utd ka nisur bisedimet per transfer te Palacios!


Manchester United eshte gati te nis bisedimet per mesfushorin e Wigan Athletic Wilson Palacios...

The
Sun shkruan qe United javen e ardhshme do ulet ne stol me kryesin e
Wigan dhe te jap oferten prej 8 milion funta per reprezentuesin e
Honduras-it Wilson Palacios.

"Kontaktet
midis klubeve egzistojn dhe kryesia e Wigan i ka then asaj te
Manchester United-it qe per Palacios kerkojn 8 milion funta.Steve Bruce
deshiron ta mbaj ate,por shume veshtir eshte lojtarit ti dalesh ne rug
kur e kerkon Manchester United.Valencia mund te mbetet ne Wigan edhe
per nje sezon,por asgje ende nuk eshte e konfirmuar
"ka deklaruar nje gazetar i gazetes The Sun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:27 pm

Rooney i gaqshem per Wigan?Daily
Mail lajmron qe Wayne Rooney te merkuren e ka ber nje trening shume te
fort me Manchester United,dhe qe do te jet gati per ndeshjen vendimtare
te keti sezoni ne Premier League kunder Wigan...

Manchester
United ne javen e fundit te kampionatit udheton ne JJB Stadium te
perballem me Wigan-in te papershtatshem.Fitorja eventuale ne kete takim
do i sjellte Manchester United-it trofeun,dhe per kete arsye tifozet e
keti klubi menzi presin te din diqka ma shume per ekip dhe per Rooney
para keti takimi.

Wayne Rooney esshte lenduar ne ndeshjen kunder
Blackburn,por nuk ka pasur aq shume dhimbje dhe aj eshte paraqitur edhe
ne ndeshjen e par kunder Barcelones dhe pastaj edhe kunder Chelsea ku
eshte lenduar perseri,dhe i ka humbur 2 ndeshjet e fundit te Manchester
United.

Por siq shkruan Daily Mail ai eshte i gaqshem dhe eshte
gati e sigurt qe ai do paraqitet ne ndeshjen kunder Wigan,dhe eshte
shume me randesi paraqitja e ti ne kete ndeshje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:27 pm

Brown perplot me lavdime per C.Ronaldo!Mbrojtesi
i Manchester Unite,Wes Brown eshte perplot lavdime per bashklojtarin e
ti Christiano Ronaldo,i cili ka "explodu" kete vit...

Mesfushori-Sulmuesi
Portugez i Man.Utd,Christiano Ronaldo kunder West Ham-it ne ndeshjen e
kaluar ka shenuar 2 gola,per gjithsej golin e ti te 40 ne te gjitha
ndeshjet te keti sezoni.

"Pa
kurfar dyshimi,ai eshte momentalisht lojtari ma i mire ne bot.Ai luan
nje futboll spektakular,dhe jam i siguar qe deri ne fund te sezonit se
paku edhe nje her do shenoj gol.Me vjen shume mire qe eshte lojtar i
ekipit tim.Edhe neve bashklojtareve te ti na vjen qudi se si din te
luaj me top,dhe ne ndeshje e dim se ose do shenoj ose do asistoj.Eshte
ne gjendje te bej gjithqka nga asgje
"ka deklaruar Brown.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:27 pm

Lippi tifoz i madh i C.Ronaldo!Fituesi
aktual i Kampionatit Boteror me perfaqesuesen e Italis Machello
Lippi,ka pranuar qe eshte pelqyesi shume i madh i Christiano
Ronaldo-s...

"Veshtir
eshte te mendohet ne ate se sa ka perparuar,duke e mar parasysh se si
ka ardhur ne Man.Utd,ai tani eshte fenomenal.Nuk guxoj te haroj se ai
te gjith kete e bon me nje shpejtesi te madhe "supersonix",dhe per kete
arsye eshte natyrore te gabosh ndonje her kur e gjith ate e ben ne asi
lloj shpejtesije.Ndoshta,nese e kish ngadalsu lojen e ti,i kish
zvogluar gabimet e pakta qe ka.Por,ai kete nuk ka nevoj ta bej sepse
kualiteti ti ma i madh eshte se te gjith kete gjera ai i ben me nje
shpejtesi te madhe,ky eshte qelesi i lojes se ti fenomenale
"ka deklaruar Lippi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:27 pm

Famila Glazer e perkrah Fergusonin sa i perket forcimeve!


Treneri i Manchester United Sir Alex Ferguson do ket nje bugjet te mire per te sjell perforcime te tjera...

The Daily Star shkruan qe pronaret e klubit,famila Glazer do ti dhurojn Sir Alex Ferguson-it 40 milion funta per merkato veror.

United
do perfitoj ne qovse i fiton te dy trofe se paku 150 milion funta nga
transmetimet e ndeshjeve ne TV,nga biletat dhe nga shume qmime qe do
tju dhurojn kryesia e Premier League dhe Champions League.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:28 pm

Presidenti i Wigan-it nuk do ta ndaloj ardhjen e Valencia dhe Palacios ne Man.Utd!Presidenti
i Wigan Athketic Dave Whelan nuk do ta bllokoj transferin e dyshes te
art te ekipit te ti Valencia dhe Palacios per te ardhur ne Old
Trafford...

"Vertet
eshte veshtir kur nje klub i madh si Manchester United shetet reth
klubit tuaj.Sir Alex Ferguson nuk eshte duke ber shaka.Ai vjen,ju
troket ne der dhe ju thot:'Deshiroj ta blej kete lojtar dhe per te mire do tju paguajm'.Ne
qofse kete e bon per Valencia dhe Palacios,si ti ndaloj?.Une vet mendoj
qe per ata ma se miri do ishte te mbesin edhe 1 apo 2 sezona te tjera
ne Wigan,por nuk kisha mundur te flej nese e bllokoj kete transfer.Dhe
e di qe nuk do te jen te lir,keta te dy e meritojn nje shume te madhe
"ka deklaruar per The Daily Mail,Dave Whelan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:29 pm

Bruce:Luft deri ne fund!Trajneri
i Wiganit, Steve Bruce, ka hedhur poshtė fjalėt se Wigani mund tė mos
mundohet gjatė ndeshjes sė tė dielės nė Premierligė, kundėr ish-ekipit
tė tij Manchester United.
..

“Ēdokush
qė mė njeh, mė njeh mirė. Ēfarė mund t’i them ekipit? Vetėm qarkulloni
dhe lejoni Manchesterin tė fitojė? Kjo nuk do tė ndodhė. Nuk do tė
bėjmė gabime, dhe do tė japim maksimumin nga ne
”, ka thėnė Bruce.

Wigani pati njė seri prej 20 humbjesh tė njėpasnjėshme nga katėr ekipet
kryesuese tė Premierligės, Manchesteri, Chelsea, Arsenali dhe
Liverpooli, qė nga viti 2005.

Sidoqoftė, nėn urdhėrat e Bruce,
Wigan ka barazuar me Liverpoolin nė Anfield, nė shtėpi me topēinjtė, si
dhe ndaj Chelseat, duke nxjerrė barazim 1-1 nė Stamford Bridge nė
muajin prill.

Nėse ekipi i tij nxjerr barazim pėrballė United, titullin do ta sigurojė Chelsea, nėse ky i fundit mposht Boltonin nė shtėpi.

Bruce ka fituar tre herė trofeun e ligės me United, por nė nėntė
tentime si trajner i Birminghamit, ai kurrė nuk e ka mposhtur ekipin e
tij tė vjetėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:29 pm

Huntelaar se shpejti do vendos per ardhmen!


AMSTERDAM:Edhe
pse sulmuesi holandez Klaas Jan Huntelaar ka then qe do te qendroj ne
Ajax,spekulimet per shkuarjen e ti nuk ndalen dot...

Sipas
tabloidit Daily Mail,treneri i Manchester United Sir Alex Ferguson mund
ti ofroj super sulmuesit 20 milion euro,shkrun trasnfermarketweb.

Sulmuesi i Ajax 24 vjeqari Klaas Jan Huntelaar si thojn nga klubi holandez do qendroj ne Ajax edhe per nje sezon.

"Per
sulmuesin e ri siq jam une,Van Basten dhe Bergkamp mund te me ndihmojn
shume ne qovse qendroj dhe ushtroj me ta.Keta jan njerez per te cilet
se pari do mendoj para se te vendosi per ardhmen time,e kjo do jet
shume shpejt
"ka deklaruar Huntelaar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:29 pm

Figo:C.Ronaldo eshte futbollist komplet!


Veterani
Portugez Luis Figo ka folur per revusten spanjolle Sport Zone per
provojen qe e ka ber ne Inter,dhe sipas mendimit te ti per lojtarin ma
te mire ne bot...

"Eshte
mrekulli te jesh ne Inter ne vitet kur dominojn ne Itali.Jam knaqur
keto vite ne Inter,vetem me vjen keq qe ne ndeshjet e fundit nuk kam
mundesi te luaj per shkak lendimeve te shumta
"ka deklaruar Figo dhe ka shtuar pak fjal per ish klubet e ti spanjolle.

"Barcelona
ka pasur nje sezon te dopt sa i perket rezultateve,por duhet ta marim
parasysh qe kan luajtur ne gjysmefinale te Champions League.Reali ka
qen ma i mire,ekip ma i fort dhe me merit eshte kampion i Spanjes
"ka then Figo dhe biseden e ka perfunduar me lavdime per sipas ti lojtarin ma te mire ne bot!

"Cristiano
Ronaldo eshte futbollist komplet.Ka kvalitet te bej ne fush qvar ka
deshir.Fizikisht eshte teper i fort,tehnikisht edhe ma shume.Eshte i
shpejt dhe shume intelegjent.Te themi,shume me vjen keq qe nuk kam qen
si ai,sepse definitivisht kisha duft ma pak te ushtroj dhe te punoj
"ka perfunduar Figo me nje buzeqeshje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:30 pm

Te jesh apo te mos jesh!!!Neser
ne fillim nga ora 16:00h zhvillohet ndeshja ma e randesishme e keti
sezoni ne Premier League per Manchester United! Eshte kjo java e fundit
e Premier League dhe do te takohen Wigan Athletic - Manchester
United.Ne qovse Man.United shenon fitore kunder nje kundershtari shume
te papershtatshem at here titulli i Premier League per her te 17 shkon
ne muzeun e Manchester United.

Sir Alex Ferguson per kete ndeshje i ka ftuar keta lojtar:

Portieret:Edwin Van der Sar,Kuszczak dhe Ben Foster

Mbrojtesit:Ferdinand,Vidic,Brown,Pique,Silvestre,Evra,Neville dhe O'Shea

Mesfushoret:Ronaldo,Hargreaves,Carrick,Scholes,Giggs,Anderson,Park dhe Flatcher

Sulmuesit:Rooney dhe Tevez

Ne
po kete koh pra ne ora 16:00h zhvillohen te gjitha ndeshjet,por per ne
ma e randesishma eshte kjo Wigan vs Man.United dhe poashtu Chelsea vs
Bolton!

Shpresojm qe ky sezon do te perfundon ashtu si ka filluar dhe si ka qen gjat ter kampionatit per Manchester United...Champions 4 Ever!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:30 pm

Bosingwa ne Chelsea?Ditari
Portugez O Jogo shkruan qe mbrojtesi i krahut te djatht i ekipit te
Porto-s Jose Bosingwa ne sezonin e ardhshem do vesh fanelen e Chelsea...

Transferi
i 25 vjeqrit sipas spekulimeve eshte i vlefshem 20 milion euro ndersa
gjerat tjera reth kontrates do jen te njofshme te henen.

Bosingwa
ka qen shenjestra e shum klubeve Angleze edhe ne merkaton dimror,por
Porto i ka refuzuar te gjitha ofertat.Ekipi i Sir Alex Ferguson ka qen
favoriti ma i madh,mirpo Chelsea meniher si duket ka pagaur aq para sa
ka kerkuar Porto dhe si duket kjo ka qen qelesi i keti transferi.

Bosingwa
ne Porto ka ardhur ne vitin 2003 nga Boavista,ndersa kete sezon ka
luajtur per mrekulli dhe sipas notave qe i ka mar ne te gjitha ndeshjet
ai gjindet ne radhitjen e mbrojtsve ma te mire te keti sezoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:30 pm

Kryesia e Man.Utd:"Ta sjellim Fabianon"!Manchestert United eshte i gaqshem ta oferten per yllin e Sevillas Luis Fabiano-n...

The
Daily Mail shkruan qe skauti kryesor i Manchester United Martin
Ferguson e ka percjell disa her brazilianin dhe i ka propozuar vllaut
te ti ta sjell ne Old Trafford.

Shefi i skautave Jim Lawlor
gjithashtu i ka dhen perkrahje Martin-it dhe eshte i njejtit mendim ta
sjellin ate,ndersa nje nga treneret e Unite Mike Phelan ka qen i
pranishem ne ndeshjen e kaluar te Sevilles ku e ka mposhtur Racing
Santander me rezultat 3:0.

Man.City,Tottenham,Real Madrid dhe
Roma jan te interesuar per kete lojtar,por United eshte favorit per
sjelljen e keti lojtari i cili ne kete sezon nga 38 ndeshje ka shenuar
32 gola.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:31 pm

Huntelaar i gaqshem per transfer ne United,ka then agjenti ti!


Agjenti i Klaas Jan Huntelaar ka then qe sumuesi i Ajax-it eshte i interesuar te shkoj ne Manchester United...

24
vjeqari Hunteaar ka qen shume shpesh i hsetitur ne shume ekipe te medha
sipas speklulimeve,ndersa agjenti ti ka then qe ai eshte i interesaur
te luaj ne United.

Holandezi ka qen golashenuesi ma i mire 2 her
nga 3 sezon te fundit ne Eredivisia League,ndersa kete sulmues te ri e
presim ne nje klub te madh dhe ta tregoj plotesisht talentin e ti te
madh.

Ajax ka shprehur interesim per ta vazhduar kontraten me
kete lojtar,por spekulimet gjithnje jan ma te shpeshta dhe si duket ai
do te largohet nga Ajax kete ver.Barcelona qe nje koh te gjat eshte e
interesuar per kete lojtar,ndersa demshperblimi ti flitet qe eshte 16
milion euro.

Agjenti i Huntelaar,Arnold Oosteerver per The Daily Express ka then:"Klaas
ne kete ver mund te shkoj ne nje klub shume te madh.Ai e don futbollin
anglez dhe eshte duke e percjellur Premier League.Normal qe deshiron te
shkoj ne United.Ai deshiron ta bej hapin vazhdus ne karieren e ti
".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:31 pm

Man.United dhe Arsenal jan duke e percjell zhvillimin e situates te Richards!


Ne
radhet e Manchester United dhe ne ate te Arsenalit eshte dhezur drita
kuqe,sepse si duket mbrojtesi Micah Richards dhesiron te qendroj ne
Man.City...

The Daily Mail shkruan qe Sir Alex Ferguson e ka
shenuar 19 vjeqarin perfaqesuesin e Anglis si zavendesim i Gary Neville
ne Old Trafford.

Ferguson disa jav ma par ka menduar qe shancat
per ta sjell kete lojtar ne Old Trafford jan shume te pakta,sepse
Richards ka vazhduar kontraten me Man.City.

Por,spekulimet qe
Sven Goran Ericson do te largohet nga Man.City dhe qe pranari i
Man.City Thaksin Shinawatra nuk mendon qe te perforcoj shume City-in ne
sezonin e ardhshem dhe ti ris pagat e lojtareve aktual te ekipit,e kan
shqetesuar mbrojtesin shume.

City flitet qe eshte i gaqshem te
perfitoj nga lojtari ma talentuar te Anglis.Ne qovse United dhuron
oferten nga 20 milion euro,at her Shinawatra do ta shes ate.

Treneri
i Arsenal gjithashtu eshte i interesuar ta sjell kete lojtar,dhe eshte
shume i vedishem qe Richards ka then qe eshte nje tifoz i madh i
Arsenal-it.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:31 pm

Pique dhe Saha ne tranfer listen e Man.United!Manchester United si duket me siguri do ta shes Gerard Pique-n kete ver...

The
Daily Mail shkruan qe Manchester United do te perfitoj diqka nga shitja
e Louis Saha dhe Gerard Pique,i cili ka deshir te kthehet ne Spanj dhe
shume skuadra jan te interesuara per te,nje nga favoritet per ta mar
ate eshte Barcelona!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:31 pm

Heinze:Ronaldo nuk do ta tradhtoj Ferguson-in!Mbrojtesi
i Real Madrid Gabriel Heinze beson qe gjiganti Spanjoll do ta kete
shume te veshtir ta bind Cristiano Ronaldo-n ta leshoj Manchester
United-in,deri sa eshte Sir Alex Ferguson ne banke...

Spekulimet
e medijave ne Spanj vazhdojn dhe Ronaldon perseri e lidhin me Real
Madird,i cili eshte duke u knaqur ne kete sezon me bashklojtaret e ti
te United,dhe te cilet po luftojn per Double-Premier League dhe
Champions League.

Por,deri sa medijat mendojn qe C.Ronaldo ka
shanca te kaloj ne Spanj,Heinze i cili shume mire e ngje Ronaldon qe
nga koha kur ai ka luajtur ne Old Trafford,ma pak beson qe se shpejti
da kete rast te luaj me ish bashklojtarin e ti por kesaj ralle ne
Santiago Bernabe.

"Bisedoj
shpesh me te dhe i them se sa eshte i madhe ky klub dhe per bukurit e
Madridit,por e di se kjo do te jet shume veshtir per te,sepse eshte
duke e ushtruar treneri i cili ka besuar ne te deri sa ka qen ma i ri
dhe pa provoj.Deri sa eshte Ferguson ne United,veshtir qe ai do ta
leshoj Manchester-in,ai eshte qelesi i te gjitha planeve te United
"ka deklaruar Heinze.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:32 pm

Ferguson: Nuk e kam nė plan tė pensionohemMenaxheri
i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka hedhur poshtė fjalėt se ai
planifikon tė pensionohet sapo djajtė e kuq tė mbikalojnė numrin e
titujve tė ligės qė ka Liverpoolit, 18 tituj gjithsej.
..

“Ende
mund tė punoj, ende ka shumė gjėra pėr tė bėrė. Ne mund ta fitojmė
titullin e 17-tė sot dhe mund tė jemi vetėm njė prapa Liverpoolit,
andaj do t’i afrohemi. Unė shpresoj qė numri i titujve tė shkojė nė 19
nė kohėn time kėtu, por nuk jam shumė i brengosur pėr kėtė. Kjo do tė
ndodhė njė ditė dhe nuk shqetėsohem pėr kėtė
”, ka thėnė ikona e Manchesterit.

“E
ardhmja e klubit ėshtė e mirė, struktura ėshtė e shkėlqyeshme,
zhvillimi i tė rinjve ėshtė i fortė dhe, me pėrjashtim tė Giggs,
Scholes dhe Neville, pjesa mė e madhe e ekipit tė parė janė tė rinj
”, ka shtuar Ferguson.

Fitorja e sotme ndaj Wiganit, do t’i sjellė Manchesterit titullin e
17-tė dhe tė 10-tin nė 22 vitet e fundit. Por, nėse United nuk shėnon
fitore ndaj Wiganit dhe Chelsea mposht Boltonin, titulli do t’i takojė
Chelseat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:32 pm

Man.United e kerkon Owen-in?Tabloidi
News of the World shkruan qe Manchester United ka ra ne kontakt jo
profesionist me slumuesin e Newcastle Michael Owen...

"Do
ta blejm ndonje sulmues.Me Carlos Tevez dhe Wayne Rooney na duhet nje
sulmues me provoj i cili mund ta zavendeson Ryan Giggs kur te largohet
"ka then Ferguson duke mos e permenduar emrin e sulmuesit.

Owen
ne Newcastle momentalisht e ka pagen javere 115 mi funta,ndersa
presidenti i klubit deshrion qe ta zvogloj pagen e Owen.Paga ti e re
sipas Sunday Express do ishte 80. mi funta,me te cilen ai nuk eshte i
knaqur.

Sulmuesi Anglez eshte galashenuesi ma i mire ne radhet e Newcastle United me 10 gola te shenuara.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:32 pm

Manchester United Champions!!! (17)Perfundoi
edhe ndeshja e shume pritur midis Wigan - Manchester United me rezultat
0:2.Pas kesaj fitoreje Manchester United eshte kampion i Premier League
per 17 her...Golat ne kete ndeshje i shenuan Cristiano Ronaldo ne
minuten e 32' dhe legjenda Ryan Giggs ne minuten e 80'!!!

Pjesa
e par ishte nen dominim te plot nga lojtaret e Manchester United.Rastin
e par ne ndeshje poashtu e kishin lojtaret e Manchester United ku pas
nje pasimi te Ronaldos Rooney u gjet mire te porta mir po ne momentet e
fundit nje lojtar i Wigan ishte Brown e largoj topin.Gjat ter kohes
lojtaret e Man.United kan dominuar dhe kan sulmuar.Ne minuten e 32' pas
nje akcioni te bukur Tevez gjuajti topin e ndali portieri i Wigan topi
erdhi deri te Rooney i cili u ndal me faull dhe ishte penallti.Si
gjithmon i madhi C.Ronaldo ishte ai qe ka shituar dhe ka shenuar nje
gol shume me randesi per Man.Utd dhe ishte 0:1.Ne minutat e ardhshme
ndeshja ishte shume ma agresive.Scholes pas nje kartoni te verdh per
pak sa nuk u perjashtua nga ndeshja mirpo gjygjtari i ndeshjes vetem e
paralajmroi ate.Pra me rezultat 0:1 perfundoi pjesa e par ne
Wigan,ndersa ne Londer ku Chelsea ka luajtur kunder Bolton rezultati
ishte pas 45' minutave te par 0:0.

Fillimi i pjeses te dyt ishte
sikurse ai i pjeses te par.Lojtaret e Man.Utd dominuan.Ne minuten e 52'
ishte nje penallti e paster per lojtart e Man.Utd por gjygjtari Bennet
nuk mendoi ashtu dhe referoi vetem korner.Pas ati korneri Vidic gjuajti
me kok dhe nuk ariti te shenoj.Pak minuta ma von Rooney shitoi shume
bukur mirpo Kirkland per mrekulli e mbrojti ate gjuajtje.Referi perseri
nuk e referoj edhe nje penallti.Rooney ishte ne nje pozit te mire per
te shenuar mirpo aty u gjet nje lojtar i Wigan i cili luajti me dor
mirpo referi perseri heshti.Tevez ishte ai qe vazhdoj dominimin e
Man.Utd.Ai gjuajti mirpo portieri i Wigan perseri ishte i
shkelqyeshem.Ne minuten e 69' pas nje krosimi te Valencia ma se miri u
gjet Heskey i cili gjuajti me kok dhe topi shkoj pak centimetra larg
portes.Dhe ishte aja minuta e art minuta e 80' ku pas nje super asistim
te Wayne Rooney legjenda e Man.Utd Ryan Giggs shenoi per rezultat
2:0.Minutat ne vazhdim kaluan ne an te Wigan te cilet sulmuan mirpo nuk
paten as nje rast te volitshem per te shenuar gol,dhe ndeshja perfundoi
me fitore te Man.Utd me rezultat 0:2.

Manchester United sod eshte shpallur kampion i Premier League per 17 her.
Urime te gjithve,dhe shpresoj qe se shpejti do te fitojm edhe 1 trofe-Champions League!!!

GLORY GLORY MAN.UNITED!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:33 pm

Ronaldo:Trofeu me meritat e te gjithve!Super
ylli i Manchester United Cristiano Ronaldo i cili ka shenuar golin e
par ne ndeshjen e fundit te Premier League kunder Wigan,e ka lavderuar
te gjith ekipin ne kete sezon...

Portugezi e ka quar ne avantazh
Manchester United-in ne minuten e 32' ndersa ne minuten e 80' ka
shenaur Ryan Giggs per fitore me rezultat 0:2 dhe per titullin e 17 per
Man.Utd.

"Pas
kesaj fitoreje duhet te flas per krejt ekipin.Kemi luajtur shume mire
dhe e kemi merituar kete fitore.Mendoj qe i kemi lojtaret ma te mire
dhe ekipin ma te mire ne Premier League
"ka deklaruar Ronaldo dhe pastaj ka shtuar disa fjal per sukseset e ti ne kete sezon.

"Po,bashklojtaret ne kete me ndihmojn.Mi dhurojn topat e mire,jam duke ardhur tek rasti dhe thjesht po shenoj"ka perfunduar Ronaldo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:34 pm

Ferguson:Kjo eshte fantastike!!!Pas
triumfit nė Premierligė, Manchester United do tė ketė njė pėrparėsi
psikike nė ndeshjen finale tė Ligės sė Kampionėve, tė cilėn do ta
zhvillojė kundėr Chelseat mė 21 maj, ka thėnė menaxheri i klubit, Sir
Alex Ferguson.
..

“Takimi
ishte mjaft i vėshtirė, pasi qė kur bie shi, gjithēka ėshtė e mundur.
Atėherė futbollisti ynė mė i vjetėr, i cili tashmė ka 10 tituj, arriti
gol qė ishte fantastike
”, ka thėnė Ferguson, pas fitores 2-0 ndaj Wiganit.

Sipas skocezit, ekipi i tashėm i Manchester Unitet ėshtė edhe mė i mirė
tė cilin ai deri mė tani e ka udhėhequr dhe ėshtė i aftė tė arrijė 18
titujt, sa ka deri tani Liverpool. Aktualisht djajtė e kuq kanė 17
tituj tė fituar nė Premierligė.

“Nėse
e fitojmė Ligėn e Kampionėve, mund tė them me shumė siguri se kjo ėshtė
pėrbėrja mė e mirė tė cilėn e kam udhėhequr. Mė sė miri ėshtė qė tash
kemi njė pėrparėsi psikike pėr ndeshjen finale
”, ka pėrfunduar Ferguson, i cili ėshtė pėr 22 vite nė krye tė Manchesterit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:34 pm

Giggs e barazon rekordin!!!Lojtari
i Manchester United Ryan Giggs e ka barazuar rekordin me legjenden
Bobby Chalton,,e 758 ndeshje te zhvilluara ne fanelen e Manchester
United...

Ne ndeshjen vendimtare er titullin e kampionit te
Premier League Ryan Giggs jo vetem qe eshte futur 25 minuta para se te
perfundon ndeshje ai poashtu edhe ka shenuar golin e dyt dhe te fundit
ne ndeshje.

Ryan Giggs per her te par ne fanelen e Man.Utd eshte
paraqitur ne mars te vitit 1991,ne ndeshjen kunder Everton,ndersa i ka
fituar 10 tituj,4 Fa Cup,2 her kupen e liges dhe Campions League ne
vitin 1999.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:34 pm

Ronaldo:50 gola sezonin e ardhshem!Anėsori
i Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldo, pas sigurimit titullit nė
Premierligė ka deklaruar se nė sezonin e ardhshėm do tė pėrpiqet t'i
arrijė 50 gola nė fanellėn e Manchesterit.
..

Portugezi
edhe kėtė vit i mblodhi shpėrblimet nė Angli me paraqitjet e tij tė
shkėlqyeshme kėtė sezon. Ai deri tash ka arritur 41 gola nė tė gjitha
garat, pėrfshirė edhe golin e parė, tė fitores sė djeshme prej 2-0 ndaj
Wiganit, qė edhe i solli titullin Manchesterit.

"50
gola? Nuk e di, por do tė jap maksimumin nga vetja. Unė nuk kėrkoj
gola. Mundohem tė luaj mirė dhe nėse shėnoj, atėherė gjithēka ėshtė mirė
", ka thėnė portugezi.

"Dėshiroja
ta ngre titullin nė Old Trafford, pasi qė atmosfera do tė ishte e
pabesueshme, por megjithatė sėrish u bėmė kampionė dhe ndjehem shumė
krenar dhe i lumtur
", ka shtuar ai.

Mė 21 maj nė Moskė,
Manchester United do tė ndeshet me Chelsean edhe nė njė ndeshje tjetėr
vendimtare, finalen e Ligės sė Kampionėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   Mon May 12, 2008 11:36 pm

Terry e lendon brylin,ne pik pyetje paraqitja ne finale!Kapiteni
i Chelsea John Terry e ka lenduar brylin ne ndeshjen e fundit te
Premier League kunder Bolton-it qe e ben ne pik pyetje paraqitjen e ti
ne finalen e Champions League...

Pas ndeshjes qe pati me
bashklojtarin e ti perkatsisht portierin e skuadres Peter Cech,dhe me
lojtarin kundershtar Davies,Terry e ka lenduar brylin,ndersa informatat
e para thojn qe do pauzoj 1 jav.

"Me nevojiten disa dit te sherohem.Me pak fat me siguri do te paraqitem ne Mosk"eshte optimist Terry para finales e cila do te zhvilohet me 21 maj ne Mosk.

Por
ne ekipin e Chelsea shume me seriozitet te madh e kan mar kete lendim
te Terry dhe asgje nuk do flasin deri sa Terry nuk e inqizon brylin dhe
deri sa nuk shikohen rezultatet.

"Terry eshte shume i fort per tu sheruar,mirpo kur nuk i dihet"i shkurter ka qen treneri i Chelsea Avram Grant.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: MANCHESTER-UNITED   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MANCHESTER-UNITED
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: