ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 ishikan niher 1 gjerman 1 amerikan dhe 1 shiptar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: ishikan niher 1 gjerman 1 amerikan dhe 1 shiptar   Tue Mar 11, 2008 1:23 am

edhe kan ba gara se kush po rrin ma shumti ne shkretir dhe ne shkretir kaapas kabin telefonike dhe i pari u nis gjermani shkoj ne shkretir nejti nja 2-3 jav mashum nuk mujti me nejt u kthy pastaj shkoj amerikani ku nejti 2-3 muaj edhe ky u derzu ma shum nuk mujti me nejt e ku i erdh radha shiptarit me shku nr e tel e rujke mir po ku ka shku ne shkretir i ka hup nr i tel dhe shka me ba shiptari sun juv ka kallxu qe sun po rrin uban 2 jav,3 muaj.6 muaj ata quditen si ka mujt kaq shum me nejt shiptari shkojn ne shkretir kur e pysin shiptarin shka u ba qe nejte kaq gjat i thot shiptari um ka hup nr i telit e sun ju thirsha dhe kshtu fitoj venin e par.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: ishikan niher 1 gjerman 1 amerikan dhe 1 shiptar   Tue Mar 11, 2008 2:58 am

hahahahaahahahaaha shume nice post affraid

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
ishikan niher 1 gjerman 1 amerikan dhe 1 shiptar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Humanisti gjerman Rupert Neudeck: politikanėt e Kosovės janė kriminelė!
» Agim Vuniqi: Shqiptaro-amerikanėt e Michiganit festojnė fitoren e koalicionit Berisha-Meta

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: