ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 vlera letrare shqiptare ne gjuhe te huaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: vlera letrare shqiptare ne gjuhe te huaj   Tue Mar 11, 2008 2:39 am

evista letrare Bucovina Literara qė del nė qytetin Suceava tė Moldovės, boton nė numrin e saj mė tė ri (1/2008) vargjet e poetit tė shquar shqiptar, Sali Bashota, tė shoqėruara me njė medalion biobibliografik nga ana e poetit Marius Qelaru. Sali Bashota ėshtė poeti i parė kosovar tė cilit iu botua njė vėllim dygjuhėsh (shqip-rumanisht) nė kuadrin e Editurės Muzeu i Letėrsisė Rumune nė Bukuresht (2004), vepra e tij duke qenė e nderuar me njė pėrurim tė shkėlqyer nė Bukuresht (2005), organizuar nga Shtėpia Botuese dhe Bashkėsia Kulturore e Shqiptarėve tė Rumanisė, me njė pjesmarrje masive shkrimtarėsh, veteranėsh tė komunitetit shqiptar dhe trupėn diplomatike tė Ambasadės sė Shqipėrisė nė Bukuresht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
vlera letrare shqiptare ne gjuhe te huaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti dhe Kultura-
Kėrce tek: