ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 BESIMI, QETĖSIA E SHPIRTIT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: BESIMI, QETĖSIA E SHPIRTIT   Tue Mar 11, 2008 2:51 am

BESIMI, QETĖSIA E SHPIRTIT
Besimi dhe lutja i bėjnė mirė njeriut. E largojnė nga stresi, i rrisin mbrojtjen imunitare dhe tonin e humorit 1 30 09 Mar 2008
Si mund ta shpėtosh njė lidhje
Shpesh nuk arrijmė t’i kuptojmė diferencat mes njė lidhjeje tė shėndoshtė dhe njė jo tė tille. 12 700 29 Shk 2008
A duhet tė kemi shėrbim mendor tė hapur?
Do tė duhej tė ndodhnin dy ngjarje krejt tė papėlqyeshme, qė opinioni publik nė Shqipėri t’i kushtonte edhe njėherė vėmendje tė posaēme shėndetit mendor dhe mėnyrės sė trajtimit tė tij nė institucionet pėrgjegjėse 0 81 28 Shk 2008
Dashuria nė kohėrat e largėsisė
Jo gjithmonė gjėrat nė njė lidhje shkojnė ashtu siē i ke planifikuar. Madje, mund tė ndodhė qė tė shkojnė shumė mė keq sesa mund tė ishte marrė me mend. Si tė jetosh njė lidhje nė largėsi. Si tė shmangėsh qė ajo flaka tė mos shuhet pėr shkak tė disa kilom 0 127 23 Shk 2008
Sa e saktė je nė zgjedhje?!
Pėr tė kuptuar njė pjesė shumė tė domosdoshėm tė karakterit. 2 173 21 Shk 2008
Virgjiniteti, traditė apo frikė nga jondershmėria?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
BESIMI, QETĖSIA E SHPIRTIT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kristaq Shabani:Njoftim pėr libėr tė ri-Syriha Ademovi-Drita, syri i shpirtit
» Duro Mustafaj: Poezi,burimi i shpirtit tė tij

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Psikologjia-
Kėrce tek: