ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 si ta eliminojm ankthin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: si ta eliminojm ankthin   Tue Mar 11, 2008 2:54 am

SI TA ELIMINONI ANKTHIN?
Qė tė gjithė shqetėsohen. Ėshtė ndjenjė tė cilėn e kemi kur pėrballemi me diēka, nga e cila kemi frikė 2 192 30 Jan 2008
Shoqja ėshtė lesbiane
1 247 29 Jan 2008
Si t’i mbijetosh fundit tė njė lidhjeje
2 147 29 Jan 2008
NJĖ E QESHUR DO TU SHĖROJĖ, JA TERAPITĖ E HUMORIT TĖ MIRĖ
Stresi dhe trishtmi ulin mbrojtjen e trupit. Dhe argėtimi tė bėn tė dobėsohesh 0 202 27 Jan 2008
SI TĖ ARRINI DERI TE GJUMI?
Shumica e grave vuajnė nga pagjumėsia nė njė periudhė tė jetės sė tyre 0 169 24 Jan 2008
NJERĖZIT E SHOQĖRUESHĖM SHENDOSHEN, TĖ BRENGOSURIT DOBĖSOHEN
Njerėzit e shoqėrueshėm shpesh janė tė shėndoshė 0 115 24 Jan 2008
GJESTET FLASIN PĖR NDJENJAT DHE MENDIMET E MESHKUJVE
Gjestet shpeshherė zbulojnė mendimet qė nuk shprehen me fjalė 0 250 24 Jan 2008
MĖNYRA MĖ E MIRĖ PĖR TĖ RĖNĖ NGA PESHA
Mendimi pėr tė mbajtur nė kontroll kaloritė bazohet nė njė shkencė solide psikologjike 1 239 24 Jan 2008
TRE MINUTA NĖ NJĖ AMBIENT TĖ FTOHTĖ TĖ SHPĖTOJNĖ NGA STRESI
Tre minuta nė njė ambient tė ftohtė tė shpėtojnė nga stresi 1 171 24 Jan 2008
ME QEJF DO TĖ NDAHESHIN 59% E GRAVE
59% e grave nė Britani tė Madhe kanė deklaruar se do tė kėrkonin shkurorėzim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
si ta eliminojm ankthin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Psikologjia-
Kėrce tek: