ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 femijet e vegjel e urrejn paaloqot

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: femijet e vegjel e urrejn paaloqot   Tue Mar 11, 2008 2:56 am

ĖMIJĖT E VEGJĖL URREJNĖ PALAĒOT, ATA PAK MĖ TĖ RRITUR KANĖ FRIKĖ NGA ATA
Lajme tė kėqija pėr palaēot, fėmijėt e vegjėl nuk i duan, derisa fėmijėt pak mė tė rritur i urrejnė ata 0 56 21 Jan 2008
TRURI, A ĖSHTĖ E VĖRTETĖ SE NA FUNKSIONON VETĖM 10% E TIJ?
A ėshtė e vėrtetė qė ne vėmė nė pėrdorim vetėm njė fraksion tė vogėl tė trurit tonė? 3 155 21 Jan 2008
BREZI I RINISĖ SĖ "SĖMURĖ"
Nė 10-vjeēarin e fundit tė rinjve u pėlqejnė qė zgjidhjet e problemeve t‘i shohin tek ilaēet antidepresive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
femijet e vegjel e urrejn paaloqot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Sokol Demaku: Bisedė mė Vera Kurti, mėsuese e edukimit special mė fėmijėt...
» Milazim Maraj: Fėmijėt e dėshmorėve nė rrugė - turp pėr shtetin demokratik

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Psikologjia-
Kėrce tek: