ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 kampion lind apo behesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: kampion lind apo behesh   Tue Mar 11, 2008 2:57 am

FLISNI ME TĖ PANJOHURIT
Me rėndėsi ėshtė qė personi tė jetė i gjinisė sė kundėrt 1 267 27 Dhj 2007
MARIFETET QĖ PĖRDORIN FEMRAT PĖR TĖ NA MANIPULUAR
A e dini se femrat nuk luajnė ndershmėrisht, sidomos kur duan diēka dhe ju qėndroni mes tyre dhe qėllimit qė kanė? 1 382 22 Dhj 2007
83 RREGULLAT E NJĖ PIJEDASHĖSI TĖ VĖRTETĖ
E dini se si dallohet njė pijanec? Nga mėnyra si e mban gotėn dhe trajektorja qė pėrshkojnė kėmbėt, - do thoni ju?! 1 166 22 Dhj 2007
SI TĖ TRADHTOSH GRUAN?
Mė parė ose mė vonė tė gjitha kėto ndikojnė nė njė marrėdhėnie 0 311 22 Dhj 2007
GJYSMA E GRAVE DO TĖ NDRYSHONIN PAMJEN E PARTNERĖVE TĖ TYRE
Pothuajse gjysma e grave janė tė pakėnaqura me pamjen e partnerėve tė tyre, ka vėrtetuar anketa mė e re britanike 0 145 20 Dhj 2007
KAMPION LIND, APO BĖHESH?
Janė miliona evropianė, tė rritur, adoleshentė apo fėmijė, tė cilėt praktikojnė tė paktėn njė lloj sporti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
kampion lind apo behesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Po ta jap jetėn me pushkė nė duar mė duket porsi tė lind pėr herė tė dytė thoshte Deshmori i UēK -Sė Kolė N.Mirdita

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Psikologjia-
Kėrce tek: