ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 e rendesishme esht virgjiniteti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: e rendesishme esht virgjiniteti   Tue Mar 11, 2008 3:03 am

Ju meshkuj kthehuni dhe shikojeni ne pjesen e par te kesaj teme se kujt i drejtohet kjo pyetje? SA I RENDESISHEM ESHT VIRGJINITETI, dhe aj apo ajo nuk e di se qka ka qen mashkull apo femer me ket pyetje ju drejtohet pikerisht meshkujve,dhe pikerisht ne mashkujve na takon te pergjigjemi ne ket pyetje

Akull_akull

Por kjo nuk don te thot se femrat nuk kan te drejt te pergjigjen
por per mendimin tim nje femer qe i ka pas 5 apo 15 te dashur dhe ka ber mardhenje sexuale me ta per ta profesionalizuar te berit sex apo dashuri nuk ka shum fjal per te then per virgjinitetin sepse ajo nuk e din rendesin e ti dhe thjesht nese nje femer siq thot se esht Akull_akull nuk mund te flet per ket tem,sepse nese ajo do te fliste per ket tem do te ishte sikur njeriu qe nuk ka fe te fliste per fen.
As per mua nuk ka shum rendesi virgjiniteti por shum ka rendesi per mua se a i ka pas e dashura ime nje apo 15 te dashur edhe pse kjo esht shum e veshtir te percaktohet se sa te dashur i ka pas pasi te jet prishur virgjiniteti por per mendimin tim nuk don shum pun per ta ndar nje femer qe e ka pas vetem nje te dashur nga ajo qe i ka pas 15
flm per mirkuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Win 32 Trojan
Anetar Aktiv/e
Anetar Aktiv/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 100
Age : 25
Location : N'start
Job/hobbies : Hacker
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: e rendesishme esht virgjiniteti   Sun Mar 16, 2008 1:44 am

jo bre sosht bash e rendesishme virgjiniteti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
e rendesishme esht virgjiniteti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Dashuria dhe Sexy-
Kėrce tek: