ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 mardheniet seksuale jan nje vashdim fizologjik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: mardheniet seksuale jan nje vashdim fizologjik   Tue Mar 11, 2008 3:12 am

Nuk eshte fjala te besh mardhenie por menyra si behen keto mardhenie.KA raste kur jeta seksuale nuk funksionon ashtu sic do kishim deshire dhe per kete mund te jete fajtor njeri nga partneret ose qe te dy.Pyetja eshte nese do ta pranonit te vazhdonit lidhjen pa u kushtuar rendesi ketyre problemeve apo do kerkonit te gjeni zgjidhje,qofte dhe me ndryshim partneri.Ndoshta tingellon pak hidhur por jetojme ne nje kohe kur sexi nuk eshte aspak tabu biles ne te shumten e rasteve njerezit kane mardhenie edhe pa qene fare te dashuruar,ose dashurohen ne menyren se si prtneri ose prtnerja i kryen keto mardhenie.


Amor po me perkedhel shume duke ju pergjigjur te gjitha temave te mia.Per vete faktin se je ndoshta njeriu qe dua te shof me shume ketu.Flm per mesäzhin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
mardheniet seksuale jan nje vashdim fizologjik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Dashuria dhe Sexy-
Kėrce tek: