ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 diagnoza

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: diagnoza   Tue Mar 11, 2008 3:22 am

>Qe disa ditė nuk jam bash mirė

>>>>>>>Kohėn e kaloj veq shtrirė

>>>>>>>Dhe kur koka mu rėndua

>>>>>>>Thashė o zot ē'po ndodhė me mua

>>>>>>>Mendova se do tė mė qetėsoj muzika

>>>>>>>Ose revista Erotika

>>>>>>>Por ajo mė shqetėsoj mė shumė

>>>>>>>Si t'ja bėja i mjeri unė

>>>>>>>Dhe tė nesėrmen me sabah

>>>>>>>Te Doktori Abdullah

>>>>>>>Thashė mė falė shok Doktor

>>>>>>>Kėtu erdha me njė zor

>>>>>>>Po mė tha je zverrdhur shumė

>>>>>>>Ndoshta natėn rrin pa gjumė

>>>>>>>Por nėse ke flejt cullak

>>>>>>>Veq je ftohur pak

>>>>>>>A po ke temperaturė

>>>>>>>Sa herė natėn je tu pshurrė

>>>>>>>Kur po pshurrė a po t'djeg

>>>>>>>Kur po flen a po t'vjen zheg

>>>>>>>Kur po han a ke oreks

>>>>>>>Kur puthė a po ke seks

>>>>>>>Kur po del a po shetitė

>>>>>>>Bahqėn kush po ta ujitė

>>>>>>>Shtypja e gjakut ėshtė problem

>>>>>>>Se t'bjen pika e t'len n'ven

>>>>>>>Sa orė n'dite po punon

>>>>>>>Ngjarjet mos po i harron

>>>>>>>Jo Doktor pasha kėtė jetė

>>>>>>>Asnjėra s'ėshtė e vėrtetė

>>>>>>>Po punoj pėr UN-ė

>>>>>>>Po e kqyri punėn tem

>>>>>>>Ėshtė mė mirė doktor ta dish

>>>>>>>Po shoh ėndėrra tu asish

>>>>>>>Ani bre nuk ėshtė ēudi

>>>>>>>Secilit njeri i bon vaki

>>>>>>>Kur jam kanė nė vaktin tem

>>>>>>>Pajsha ėndėrra veq me dhen

>>>>>>>Asgjė tė lutem mos fsheh

>>>>>>>Ēfarė pozita je ka sheh

>>>>>>>A po asish n'bark a n'krah

>>>>>>>A n'aksham a n'sabah

>>>>>>>A po je agresiv

>>>>>>>A po pėrdorė prezervativ

>>>>>>>A po keni paralojė

>>>>>>>A pe puth n'ballė a n'gojė

>>>>>>>Kėto simptome tregojnė prore

>>>>>>>Kur ka njeri krizė nervore

>>>>>>>Por nėse t'vjen marre

>>>>>>>Diagnoza ėshtė fatale

>>>>>>>Dg: Pidhucicus kokaidailis

>>>>>>>Karucesis et frontalis

>>>>>>>O doktor mos u 'mshkruj latinisht

>>>>>>>Se prej zemre jam i ligsht

>>>>>>>Po kallzom ēka m'ka gjetė

>>>>>>>A ka ilaq pėr mu n'kėtė jetė

>>>>>>>A ke men e a ke sy

>>>>>>>Po habitem djalė me ty

>>>>>>>Organelin me shti n'dry

>>>>>>>Tash t'ka ra ai seni n'kry

>>>>>>>Herėn tjetėr kur tė vish

>>>>>>>Kqyr ma mirė naj sen asish

>>>>>>>

>>>>>>>Virgjiniteti

>>>>>>>

>>>>>>>

>>>>>>>Ēdo organ qė nuk shfrytzohet

>>>>>>>Atrofohet ngushtohet dhe plogėshtohet

>>>>>>>Ishin kėto fjalė qė i ndėgjoja nė klasė

>>>>>>>I nervozuar dhe i shqetsuar pa masė

>>>>>>>Kjo ishte njė e vėrtet natyrore

>>>>>>>E bazuar nė fakte shkencore

>>>>>>>A vlen kjo edhe pėr organet seksuale

>>>>>>>E pyta profesorin me t'madhe

>>>>>>>Ai mė shikoi pa respekt

>>>>>>>Dhe me tha: gjeje nė internet.

>>>>>>>U ktheva nė shtėpi dhe mendoja shtruar

>>>>>>>Pėr organin tim mė tė rrezikuar

>>>>>>>Mė mbeti si i vetmi ngushllim

>>>>>>>Qė ta fusja mė shpesh nė pėrdorim

>>>>>>>Por problemi qėndronte te femra ime

>>>>>>>Qė ishte tepėr konservative

>>>>>>>Qė sa herė veproja nė dy drejtime

>>>>>>>Ma kujtonte se ishte virgjine

>>>>>>>Kėtė fjalė e kishte nė gojė

>>>>>>>Dhe shpesh e thoshte edhe pa nevojė

>>>>>>>Ta tradhtoja nuk kisha zemėr

>>>>>>>Se e doja dhe e kisha femėr

>>>>>>>Por njė natė romantike dimri

>>>>>>>U nxeva dhe mu shterr durimi

>>>>>>>I thashė: ta pshurrsha virgjinitetin

>>>>>>>Qė kurrė s'ma bone hyzmetin

>>>>>>>Qė po m'doket qysh ja ke nisė

>>>>>>>Don me metė si statuja e lirisė

>>>>>>>Faji i jot po m'rrok sikleti

>>>>>>>S'po muj me ardh n'veti

>>>>>>>Tu bėrtitė: Poshtė Virgjiniteti.

>>>>>>>Nuk je e vetmja shqiptare

>>>>>>>Qė e merr pėr mburrje personale

>>>>>>>Virgjine ėshtė edhe ēika e Hazbisė

>>>>>>>Besa ėshtė edhe ēikė e shpisė

>>>>>>>Po e ka vetėm njė muhabet

>>>>>>>"Esmerallda dhe burri i vet"

>>>>>>>Ajo nuk ka lidhje me shkencė

>>>>>>>Dhe s'i kupton gjėrat nė esencė

>>>>>>>Se kupton se tė ndjeshė dashuri

>>>>>>>Ėshtė e vetmja siguri

>>>>>>>Dashuria nuk pyet kurrė

>>>>>>>Pėr llojet e himenit: elastik apo lekurė:

>>>>>>>Ēka ėshtė virgjiniteti

>>>>>>>Vetėm njė cipė membranore

>>>>>>>Qė ndikon nė raportet njerzore

>>>>>>>Dhe nga kėto paragjykime

>>>>>>>Po prishen shumė lidhje intime

>>>>>>>Ajo mė shikonte me lotė nė sy

>>>>>>>Mė tha "zemėr t'kisha ēky"

>>>>>>>Mos harro se edhe ti ke motėr

>>>>>>>O idiot o i poshtėr

>>>>>>>Jam virgjine o lahper

>>>>>>>Se s'kam pasur kurrė frajer

>>>>>>>Ani i thashė tash me siguri

>>>>>>>Ke vendos me shti turrshi

>>>>>>>A mendon ti ndonjeherė

>>>>>>>Pėr nevojat e mia si frajer

>>>>>>>Dhe tė gjitha kėto fakte

>>>>>>>Ti i quan instikte shtazarake

>>>>>>>A tė kujtohet kur ishim nė kafiq

>>>>>>>Ti e pate veshė njė miniq

>>>>>>>Unė tė puthja me emocione

>>>>>>>Ti me the: shpirt u m'lodhe

>>>>>>>Qysh dorėn poshtė ma shtine

>>>>>>>Po harron qė jam virgjine

>>>>>>>Qysh s'po t'vjen marre ēka m'bone

>>>>>>>Mos ke probleme me hormone

>>>>>>>Ja si i pėrjetoja ēastet tona intime

>>>>>>>Unė me dy bolet e mia t'zime

>>>>>>>Nuk di dhe nuk dua

>>>>>>>Tė jetoj me komplekset e tua

>>>>>>>Fati i zi, o fati i zi

>>>>>>>Sa shumė femra s'don me u q..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
diagnoza
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Dashuria dhe Sexy-
Kėrce tek: