ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 sa te verteta jan keto

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: sa te verteta jan keto   Tue Mar 11, 2008 4:01 am

Hersi
Ato bazat qe te nevojiten si argumente per temen mund te jene dhe prralla?Jo per gje,po skan kod,kshu qe smeret vesh nga vijne dhe sa te verteta jane.Kur diskutohet hidhen mendime te shumta se jo te gjithe e mendojn si ty apo si mua dhe persa i perket atyre qe u thane me siper-ku 99.99%i paplotsuar shkon ne 100%-eshte mese e vertet qe 1 cun me qellime serjoze per 1 goc sdo abuzonte kurr me perdorime termash seksuale apo te tregonte historite e *nje nate pasjoni* me zemren e vet tek shoket e tij.
Sex,i thene ne menyre *te ashper* dhe per te treguar arroganc,epersi mbi 1 raport,humb kuptimin qe mund te ket kur behet fjale per ndjenja te sinqerta dhe te pastra-rasti konkret cifti me siper qe kane raporte te ngushta vetem mes tyre pa u ber tellall neper shoqeri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Win 32 Trojan
Anetar Aktiv/e
Anetar Aktiv/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 100
Age : 25
Location : N'start
Job/hobbies : Hacker
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: sa te verteta jan keto   Sun Mar 16, 2008 1:46 am

spjego pak ma mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
sa te verteta jan keto
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Dashuria dhe Sexy-
Kėrce tek: