ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 sport per basketbooll

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: sport per basketbooll   Tue Mar 11, 2008 2:55 pm

DALLAS MAVERICKS – HOUSTON ROCKETS 98:103 PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e premte . 07 mars 2008
Dallas Mavericks nuk arriti t'ia ndalė hovin skuadrės Houston Rockets qė mbrėmė e mposhti Dallasin nė udhėtim me rezultat 103:98.Ballas nė kėtė ndeshje luajti pa qendrėn gjermane, Dirk Novicki, i cili ėshtė dėnuar me dy ndeshje mos lojė.
mė gjerėsisht...

CHICAGU BULLS – CLEVELAND CAVELIERS 107:96 PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e premte . 07 mars 2008
Pėrkundėr 39 pikėve tė LeBron James skuadra e tij Cleveland Caverliers nuk arriti tė pėrballet me demat e Chicagos, tė cilėt nė fund shėnuan fitore tė merituar me rezultat 107:96.
mė gjerėsisht...

SAN ANTONIO SPURS – INDIANA PACERS 108:97 PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e premte . 07 mars 2008
Periudha e tretė vendosi fituesin edhe nė ndeshjen tjetėr ndėrmjet San Antonio Spurs dhe Indiana Pacers, e cila u takoi vendasve me rezultat 108:97.
mė gjerėsisht...

BOSTON CELTICS – DETROIT PISTONS 90:78 PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e enjte . 06 mars 2008
Boston Celtics shėnoi fitoren e radhės nė NBA, duke e mposhtur Detroit Pistons me rezultat 90:78 dhe kėshtu Boston mbetet skuadra mė e mirė sivjet nė NBA.
mė gjerėsisht...

MEMPHIS GRIZZLIES – NEĖ JERSEY NETS 100:93 PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e enjte . 06 mars 2008
Hakim Ėarrick realizoi 25 pikė..rekord tė tij personal nė fitoren e skuadrės sė tij Memphis Grizzlies ndaj Neė Jersey Nets me rezultat 100:93.
mė gjerėsisht...

DENVER NUGGETS – PHOENIX SUNS 126:113 PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e enjte . 06 mars 2008
Edhe pas ardhjes se qendrės ndoshta mė tė mirė nė NBA viteve tė fundit tė madhit Shaquille O’Neal skuadra e tij Phoenix Suns nuk po arrin tė sigurojnė rezultate pozitive.
mė gjerėsisht...

UTAH JAZZ – MINNESOTA TIMBERĖOLVES 105:76 PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e enjte . 06 mars 2008
Utah Jazz shėnoi fitore tė thellė ndaj Minnesota Timberėolves me rezultat 105:76 nė ndeshjen e cila nuk ishte aspak e barabartė.
mė gjerėsisht...

NEW YORK NICKS – CLEVELAND CAVELIERS 83:108 PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e enjte . 06 mars 2008
Definitivisht basketbollistin e Cleveland Caveliers, LeBron James, duhet shpallur si lojtarin mė tė mirė nė botė. Ai shkėlqeu nė Madison Square Garden duke shėnuar hiq mė pak se 50 pikė 10 asistime e 8 kėrcime nė fitoren e Cleveland Caveliers ndaj Neė York Nicks me rezultat 108:83.
mė gjerėsisht...

SAN ANTONIO SPURS – NEW JERSEY NETS 81:70 PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e mėrkurė . 05 mars 2008
San Antonio Spurs pas fitores kundėr New Jersey Nets me rezultat 81:70, ka vazhduar serinė e lojėrave tė suksesshme. Kampionėt aktualė tė udhėhequr nga i pandalshmi Tim Duncan, i cili shėnoi 29 pikė e 12 kėrcime, e kanė realizuar fitoren e 10-tė me radhė.
mė gjerėsisht...

SACRAMENTO KINGS – L.A. LAKERS 117:105 PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e mėrkurė . 05 mars 2008
Los Angeles Lakers me tė vėrtetė ėshtė duke shkėlqyer kohėt e fundit, ndėrsa Kobe Bryant ėshtė duke luajtur njė edicion fantastik.
mė gjerėsisht...

PORTLAND TRAIL BLAZERS – PHOENIX SUNS 97:92 PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e mėrkurė . 05 mars 2008
Fitore si mysafir kanė shėnuar edhe basketbollistėt e Phoenix Suns, tė cilėt e kanė mposhtur Portlandin me rezultat 97:92
mė gjerėsisht...

MEMPHIS GRIZLIES – CHICAGO BULLS 112:97 PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e mėrkurė . 05 mars 2008
Chicago Bulls ka shėnuar fitore kundėr Memphis Grizzlies me rezultat 112:97. Drew Gooden dheLuol Deng me nga 21 pikė tė shėnuara, ishin mė tė merituarit pėr kėtė triumf tė demave.
mė gjerėsisht...

ATLANTA HAWKS – GOLDEN STATE WARRIORS 118:135 PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e mėrkurė . 05 mars 2008
Baron Davis ka shėnuar 35 pikė, ndėrsa Stephen Jackson kontribuoi me 29 pikė, pėr t’i udhėhequr mysafirėt nga Golden State, drejt fitores ndaj Atlantas me rezultat 135:118. Luftėtarėt e Golden State, tė cilėt kanė mesataren mė tė mirė tė pikėve tė shėnuara nė ligė, nė kėtė duel realizuan mė sė shumti pikė nė njė ndeshje nė kėtė edicion.
mė gjerėsisht...

ZYRTARE: SAM CASSEL, BASKETBOLLIST I RI I BOSTON-it PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e mėrkurė . 05 mars 2008
Nga NBA edhe zyrtarisht bėhet e ditur se ish-basketbollisti i Los Angeles Clippers, Sam Cassell, ka kaluar nė radhėt e Boston Celtics.
Kėtė e ka konfirmuar edhe menaxheri i basketbollistit me pėrvojė, i cili do t’i bashkėngjitet ansamblit tė yjeve nė Boston.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
sport per basketbooll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporte tjera-
Kėrce tek: