ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 njeri qe i hup dhia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: njeri qe i hup dhia   Wed Mar 12, 2008 12:57 am

ish kan nje njeri edhe i kish pas 100 dhi.edhe sa her i ka leshu perdit i ka hup ka 1 edhe nje dit i mbet veq edhe 1 dhi edhe kur shkon ne shpi gruja i thot me ba me hup edhe qet dhi mos um hajde ne shpi je te mys.Te nesermen aj njeri e leshon dhin dhe i hup edhe qaja.edhe aj tutet me shku ne shpi se e myt gruja prandaj del me lyp dhin e lyp kahmos po nuk e sheh kerkun pastaj hyp ne nje aeroplan per me pa ma let po apet nuk mun me gjet dhe kur zbret prej aeroplanit ulet me ni park edhe e sheh 1 qik me 1 djal edhe aj djali ja ban asaj qikes kur po te shoh ty po me doket qe pe shoh krejt boten aj njeri ja ban mos pe sheh edhe dhin tem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
njeri qe i hup dhia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: