ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 15 barcoleta per bjondina

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: 15 barcoleta per bjondina   Wed Mar 12, 2008 10:28 pm

1.pse bjondina e qet kacigen ne kry
mos mi ra naj sen ne men
2.pse bjondina vesh brek te zeza
mban dit zije per virgjinitetin e humbur
3.pse bjondina i lyn buzet me te gjelbert
se e kuqja dmth STOP
4.pse ka ra bjondina per dritare
se ka qen duke i hekurosur perdet
5.pse bjondina shkon ne shpi publike
se punon...
6.pse bjondina flen me vizore
qe me mat kohen sa ka flejt
7.qysh perben bjondina
virgjine jam pasha femit
8.pse bjondina i mer shkallt me veti kur shkon me ble diqka
se ka ndi qe jan rit qmimet
9.ja ben nje shoqe bjondines kam ni se krishlinden jan te premten
kuku ishalla sosht i 13-i
10.cili osht ndryshimi ne mes te 7 bjondinav dhe 3 zeskanev
rezultati:4
11.duke vozit bjondina i shkel 4 njerez i afrohet polici dhe i thot a je normal i ki shkel 4 njerez
e sa osht e lejushme pergjigjet bjondina
12.dallimi ne mes te bjondines dhe McDonalds
ne McDonalds e din perafersisht sa njerz jan sherby
13.pse bjondina mban sheqer ner jastak
qe te ket gjum te embel
14.i thot bjondina bjondines
po dyshoj ne burin tim,pom duket qe femin e fundit se ka bo aj
15.pse bjondina pin varekin
me pastru fjalorin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
15 barcoleta per bjondina
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: