ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Hjeki reklamat nE per Forum free

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Hjeki reklamat nE per Forum free   Thu Mar 13, 2008 2:19 am

Hjeki reklamat nga .TK

Ketu kemi tri mundesi , te triat do tua tregoi :

1. DO te thote mu largu PoPup
2. Me menaxhu ne PoPup-in ( me hap aty nje faqe tonen)
3. PoPup mu largu pas nje kohe te caktuar...

Per te triat i keni CODET :
Keto code i vendosni ne HOME ne mes <HEAD> dhe </HEAD>


1.

Kodi:
<script> if (window.top != window.self) { window.top.location=window.self } </script>


2.
Kodi:
<script> subwin =
window.open("http://YourHost.com/YourAccount/PopupPage","subwindow","height=100,width=486");
</Script>


3.
Kodi:
<script language="JavaScript"> setup=&
#39;toolbar=no,location=no,directories=no,status=n
o,menubar=no,width=200,height=150' setup +=
'scrollbars=no,resizable=no' pop = window.open ("","subwindow",setup)
pop.document.write('<head>');
pop.document.write('<Title>'); <!-- This is the title to
change for on the new window you open -->
pop.document.write('C4r0|yn W0r|d');
pop.document.write('</Title>'); pop.document.write('<script
language="javascript">'); pop.document.write('setTimeout(');
pop.document.write('"self.close()'); <!-- This is the line to change
for how long the window is open --> <!-- Its milliseconds , so
5000 is 5 seconds, 1000 is 1 second. -->
pop.document.write(';",5000)'); pop.document.write('</');
pop.document.write('script>'); pop.document.write('</head>');
<!-- This changes the colour of the main background. -->
pop.document.write('<body bgcolor=#FFFF80>'); <!-- This is the
actual content of the window you are opening -->
pop.document.write('<center><h3>Dont forget to
visit</h3></center>');
pop.document.write('<center><h3><a
href="http://smart-hack.com"
target="_blank">Smart-Hack</a></h3></center>');
pop.document.write('<center><h6>For all your BannerKillers
</h6></center>'); pop.document.write('</body>');
</script>
-------------------------------
Hiqi reklamat nga 50 Megs.COm

Vendos codin ne mes te <HEAD>dhe <TITLE>
Kodi:
<NOSCRIPT> <!-- <BODY> --> </NOSCRIPT>
-------------------------------
Angelfire
Kodi:
<script language="Javascript"> <!--
eval(unescape('%66%75%6E%63%74%69%6F%6E%20%53%63%7
2%65%65%6E%49%74%28%75%72%6C%2C%6E%61%6D%65%2C%70%
61%72%6D%29%7B%0D%0A%69%66%28%75%72%6C%2E%69%6E%64
%65%78%4F%66%28%22%2F%73%79%73%2F%70%6F%70%75%70%5
F%73%6F%75%72%63%65%2E%73%68%74%6D%6C%3F%43%61%74%
65%67%6F%72%79%3D%22%29%21%3D%2D%31%29%20%72%65%74
%75%72%6E%20%66%61%6C%73%65%3B%0D%0A%72%65%74%75%7
2%6E%20%77%69%6E%64%6F%77%2E%58%6F%70%65%6E%28%75%
72%6C%2C%6E%61%6D%65%2C%70%61%72%6D%29%3B%0D%0A%7D
%0D%0A%77%69%6E%64%6F%77%2E%58%6F%70%65%6E%3D%77%6
9%6E%64%6F%77%2E%6F%70%65%6E%3B%20%20%77%69%6E%64%
6F%77%2E%6F%70%65%6E%3D%53%63%72%65%65%6E%49%74%3B ')); //-->
</script>

-------------------------------
Dencity
Kodi:
<noscript>Their Banner Code Here</noscript>
Cjb.Net
Kodi:
YOURSITE"><script language="JavaScript"><!--function open()
{ // override the window.open() method}//--></script><A
HREF="YOURSITE
Fortune City
Kodi:

<!-- Put This Above The <HTML> Tag--> <div
style="position:relative;top:-110;z-index:0;background:;">
<!--And Put this above the < /BODY> tag--> </div>

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Hjeki reklamat nE per Forum free
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutoriale-
Kėrce tek: