ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 biseda e shehides dhe e myrvetes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: biseda e shehides dhe e myrvetes   Thu Mar 13, 2008 11:04 pm

Bisedojnė Shehidja dhe Myrvetja.
-Allahile Shehide, kur e ke ditėlindjen- e pyet Myrvetja.
-E pse moj, po mė pyet?
-Po tė shoh pėr ēdo natė, se si po bėn seks me burrin tėnd,
e thash t’i blej njė palė perde se bajat.
Pas pak Shehidja i drejtohes shoqes.
-Po Ti moj, kur e ke ditėlindjen?
-Pse po mė pyet tash mua- ia kthen Myrvetja.
-Jo kurrgjo, veē thash t’i blej njė palė syze.
-E ēka po mė duhen hej- i thotė Myrvetja.
-Po tė shohėsh mė mire, se nuk po bėj seks me burrin tim,
po me burrin tėnd.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
biseda e shehides dhe e myrvetes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: