ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 nje qift sapodshuruar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: nje qift sapodshuruar   Fri Mar 14, 2008 12:05 am

Nje ēift i sapodashuruar po qėndronin ulur pranė njė peme. Papritur vajza shikon se ne pemė po putheshin dy zogjė dhe i thotė djalit: -Ej shiko shiko bėjmė edhe ne si ata?! Djali pėrgjigjet: -Ohuuuuu kush lodhet me hyp ne pemė!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

Mbesin nė njė Ashensor nje bjondinė dhe njė zeshkane. Zeshkanja fillon te kerkoj ndihmė po nuk e dėgjon askush edhe i thotė bjondines , tė bertasim te dyjat ndoshta na ndėgjon dikush.
Edhe bjondina fillon: TĖ DYJAT TĖ DYJAT ...

--------------------------------------------------------------------------------

Njė vajzė me njė djalė te dashuruar mes veti deri ne brryla, kishin dal ne nje kafiteri me pi kafe, edhe po shiqoheshin mes veti por asnjeri nuk folke, edhe dikur po i thot vajza djalit:
VAJZA: Fol diqka.
DJALI : Valla nuk po dij.
VAJZA: Po qka po mendon?
e djali ngaqe nuk diti se qka me i thene tjeter i tha:
DJALI : Po mendoj njejt qka po mendon edhe ti.
VAJZA: Ehhh idijoti qysh mendon flliqt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
nje qift sapodshuruar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: