ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 BURI NE GJERMANI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: BURI NE GJERMANI   Fri Mar 14, 2008 12:11 am

Burri punonte nė Gjermani,njė ditė kthehet nė shtėpi ashtu pa i lajmėruar...kur i ofrohet shtėpisė, nė oborr,gruaja pastronte rrobat, i shkon ngadale nga mbrapa...edhe ia mbyllė sytė me duar...ajo filloi po i prek duart e tij edhe po thotė: OSE PYLLTARI OSE POSTIERI..!

--------------------------------------------------------------------------------

Tė dehurit

Kishin qen dy shok tė mirė dhe kishin pas pir tėr naten deri sa jan dehur dhe kishin vendosur te kethehen nė shtėpi por ishte shum von dhe nuk kishte ma autobus dhe vendosen me marr nje taxi,shkun te taxisti dhe po e pyesin se sa kushton pėr tre vet deri te filan rruga,kurse taxsisti po ju thot po ju qenkeni veq dy veta pse po thua tre kurse i dehuri po i thot pse a ti nuk vjen me neve a ?

--------------------------------------------------------------------------------

Punėtorja

Shefi e largon nje femer nga puna dhe ajo deshiron ta dije pse u largua nga puna. Pse me largoni mua nga puna? Une nuk kam bere asgje!!! Shefi i pergjigjet: mu per kete te largoj nga puna!!

--------------------------------------------------------------------------------

Pyetjet me Pėrgjigje tė njejta!!

Keto tri Pyetje e kan nje pergjigjje te njejt:

Pse mbetet gruaja shtatzane?
Pse dhemb dhembi?
Pse digjet buka?

Pergjigjja:
Sepse nuk eshte nxjerr me kohe

--------------------------------------------------------------------------------

Shprehija

Njėri e kishte shprehi para se shkonte pėr tė fjetur
pshtynte pėr dritare dhe pastaj gjuhej ne shtrat.
Njėhere, dy , tri herė , kur njė natė habitet nė vend se tė
pshtynte pėr dritare e tė gjuhej nė shtrat, ai pshtyn nė
shtrat e gjuhet pėr dritare!
--------------------------------------------------------------------------------

Shumari

ishin kan gjermani dhe partizani
tu luftue nė mal kur niti shumari
shkoj i perzuni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
BURI NE GJERMANI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjermani: Varroset vajza turke qė u vra nga banda serbe
» Asllan Dibrani: Qendra e Vetėvendosjes nė Gjermani zgjerohet edhe me njė nėndegė nė Nürnberg
» LDD Gjermani: Thumba (me)pa helm! Ah, Nonda Bulka, ndjesė pastė! (Parodi)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: