ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 RUGOVA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: RUGOVA   Fri Mar 14, 2008 12:12 am

Shkojn kshilltaret e i Rugoves me e zgju prej gjume
Rugoven per me ja kumtu lajmin se eshte vrar Hashimi. I
thon 'zgjohu se u vra Hashimi' e Rugova pergjigjet 'Auu e
paska vra Thaqi' Pergjumshem
--------------------------------------------------------------------------------

Bel, bel belbani

A PE DON NI KAR
-A PE DON NI KAR
-A PE DON NI KARAMELE
SE TY T KOM KOJSHI

A PO DEL ME QI
-A PO DEL ME QI
-A PO DEL ME QIZME T GATA
SE PO BINTE SHI
--------------------------------------------------------------------------------

Mėsuesja

E pyet mesuesja nxenesin:Islam,numeroj tre kafshe te Afrikes.Islami:Luani...edhe dy krokodilla.
--------------------------------------------------------------------------------

A ėshtė larg Afrika?

Babi,babi ku gjindet Afrika.Paj...nuk e di bre bir,veq sigurisht nuk eshte larg se ne pune te une punon nje zezak e gjithmone vjen me bicikel e nuk vonohet.
--------------------------------------------------------------------------------

Nė Hotel

Ēifti i ri i posamartuar vjen nė hotel. "Ju lutem dhomėn mė tė mirė pėr tri netėt e ardhshme", thotė burri. Portieri i pėshpėrit gruas sė re: "Ju pasket fat zonjushė, zakonisht ky e merr dhomėn vetėm pėr ca orė."
--------------------------------------------------------------------------------

Suksesi shkollor

Aktori i drejtohet birit tė vet nė ditėn e suksesit shkollor:"Si kalove biri im, ēdogjė nė rregull?" "Paj, babi, kontrata ime me klasėn e tretė u vazhdua edhe pėr njė vit."
--------------------------------------------------------------------------------

Tė dielėn mbrėma

Shefi i drejtohet sekretareshės: "A keni planifikuar diēka pėr tė dielėn nė mbrėmje?" Ajo shkėlqen:"Jo zoti drejtor!" "Mirė pra, tė hėnėn mund tė vini me kohė nė punė!"
--------------------------------------------------------------------------------

Shitėsi i mirė

Blerėsja nė arkė tė njė shitoreje ushqimore: "Dje keni gabuar pėr 50 €uro zotėri!" "Ėshė dashur tė tregoni menjėherė zonjė, tash ėshtė vonė!" "Mirė pra, po i mbaj paratė!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
RUGOVA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rugova II
» Kryeministri Thaēi: Rugova ėshtė emėr i krenarisė shqiptare
» Dėgjojeni Hashim Thaēin kur kėrkonte tė dėnohej Ibrahim Rugova, pse bisedonte me Serbinė! (Video)
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, ėshtė dhe do te mbetet arkitekti i pavarėsisė
» Bardh Rugova: Rrėfime pėr shkollėn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: