ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 trotuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: trotuar   Fri Mar 14, 2008 12:19 am

E dashur, kalojm ne trotuar se po na shkel me automobil naj budall, Po I thot djali I qytetit dashnores katunark.

Kaluan ne tretuar dhe ecen e ecen e dikur po I thot vajza djalit.

E ku ashtu ma qaj trotuari se mu kputen kamt tue ec bre!

top

Intelektuali

Nje grua po I ankohet motres:

Burri jem, lexon, vetem lexon… Le qe nuk me prek kur por as qe me vren…

Nuk po te besoj, - I thot motra motres. Du mi hi niher une me provu n’krevet.

Intelektuali ishte duke lezuar dhe motra e grus I hin ne krevet. Intelektuali pa njo pa dy, ferk ja shtin gishtin n’at senin (kuku).

Qyqjaaa! - Bertet motra e grus e iki.

Pse me rejshe ?!!! – e vet motra tash motren e vet. (grun e qati intelektualit)

Pse qa tkom rejt ? – e vet tash kjo?

Po aj ma shtini gishtin more…

Hahahahah – kesh gruja e intelektualit.

Ka dasht me e lag gishtin e me shfletu librin se ju ka tha pshtyma.

t
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
trotuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: