ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 fol diqka o dhander

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: fol diqka o dhander   Fri Mar 14, 2008 12:20 am

I dashur qka po sheh nė sytė e mi? I thot vajza e bukur dhe intelegjente djalit te bukur te pasur dhe tė arsimuar. Dhe vajza prźt mi thon fjal qysh I thojn krejt dashnort p/sh (Ne syt e tu sho dashuri… besnikri…)

Mirėpo djali pa njo pa dy, ja kthen ….

Ne syt e tu jom ka I sho slkibat qe si paske la syt.

topPak bre

Hasa e vet Hysen

Sa bojn 1+1?

Hysa ja kthen 2

Hasa: Pak bre nonen!!!!

top

Dhondri dhe Miqt e ti

Shkon dhondri te miqtė. Rrike e nuk folke sen. Njoni prej miqve I thot:

Fol diqka o dhonderr ?!!!

Dhondri si ke tu nejt e qoj kryt, kqyri ne dritare e po I she grat tu punu arave.

T’kujna jon qato gra bre? i vet dhondri miqt?

Tonat – I than miqt.

A po I asishni hiq?

Phaj po ka pak bre dhander?

Pse ka pak bre?

Po spo mujna … po lodhemi gjith diten e zheg e qishtu…. – ju pergjigj njoni prej miqve.

Phaj po ka pak bre dhander?

Ahh, ti kisha pas une e tu kasha hi bothve dej n’sabah!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
fol diqka o dhander
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: