ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 autobusi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: autobusi   Fri Mar 14, 2008 12:21 am

Takohen dy shoqe ne autobus.

A je martu? E vet shoqja shoqen!

Jo!

E qka po pret?

Autobusin !!

top

Vardisja

A i don grat nervoze?

Jo!

A I don grat qe kerhasin ne gjum?

Jo!

A I don grat e ftofta, frixhide?

Jo!

Ani qka dreqin pra po I vardisesh grus teme?

top

Teper

E qiti msusja valin ne tabele dhe po e pyet:

Sa bojn 2+2

4!

E 3+3

6!

Val, ti po numron me gishta, tash shtini duart ne xhepa dhe tregom sa bojn 5+5

Hmmmm… 11?

Val diqka po te del teper?

Po msuse pse me the mi shti durt ne xhepa?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
autobusi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: