ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 shkolla e jon ma e njftur ne bottttttttt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: shkolla e jon ma e njftur ne bottttttttt   Fri Mar 14, 2008 12:24 am

Shkolla jonė e futbollit ėshtė ma e njohura nė botė!!!

Qka je ka thu bre? Mos je ka don me thon te kunderten?

Jo bre… po krejt bota po meson nga gabimet tona.

top

Marakana

Mir se vini ne stadionin Prishtina… Nė ndeshje po marrin pjesė 10.000 shikues. Po e presim ndeshjen nė mes tė Prishtines dhe Besėlidhjes. Ja rasti I par ne minuten e pare. Rastin e pat Arben Zhejqi. Por, topi shkoi ne kulmin e stadionit. Ja po e dėgjojm edhe komentin e Kasapollit pėr kėtė shut:

“ Zheq, qka dreqin ki bre, nuk je ne stadionin e Marakanes” !!!

Top

Plaqkitėsi Dhe futbollisti

Cili ėshtė dallimi nė mes tė plaqkitsit tė bankės dhe futbollistit?

Plaqkisti I bankės thot: “Ja ami paret ja te sulmoj!!!”

Futbollisti thot: “Ja ami paret ja nuk te sulmoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
shkolla e jon ma e njftur ne bottttttttt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Sjelljet e nxėnėsve nė shkollat tona
» Kadri Mani: Shaban Braha nga Prizreni - i dyshimtė nė ēdo pikėpamje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: