ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Si te bejm folder te padukshem!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shpetimii
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 277
Job/hobbies : Programing and Design
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Si te bejm folder te padukshem!!!   Fri Mar 14, 2008 1:04 am

Si te bejm folder te padukshem!!!


Per me e bo nje folder te padukshem veprojm keshtu:
Se pari e ben percaktimin e folderit te cilin deshironi ta beni te padukshem... pastaj,
Tek folderi te cilin kemi percaktuar , shkojm me te djatheten dhe klikojm PROPERTIES, >> GENERAL (nrrojm emin dhe shkruajm ALT + 255) >> (pastaj)
CUSOMIZE >> CHANGE ICON, dhe zgjedhim nje folder te padukshem qe eshte krejt bardh, klikojm at dhe pastaj shkoni APPLY >> OK dhe perfundon!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dinama.net
 
Si te bejm folder te padukshem!!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutoriale-
Kėrce tek: