ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 mesuesja dhe nxenesit ne vazhdim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: mesuesja dhe nxenesit ne vazhdim   Fri Mar 14, 2008 1:33 am

Ne klase mesuesja pyet nxenesit : -Ne nje peme jane 5 zogj. Nje gjahtar qellon me pushk gjuetie dhe vret 3 zogj. Sa zogj mbeten ne peme? -2 zogj mesuese ,pergjigjet nje nxenes -Bravo e gjete thote mesuesja Nje nxenes tjeter ngrihet dhe e kundershton : -Ne peme nuk mbeti asnje zog mesuese se u tremben nga zhurma e pushkes. Mesuesja e vene ne pozite mendohet pak dhe i thote: bravo me pelqen llogjika qe perdor. Po ky nxenes thote: -Ta them edhe une nje probleme mesuese? -Thuaje ia kthen mesuesja -Jane 3 femra duke ngrene akullore,e para e lepin me majen e gjuhes e dyta me gjithe gjuhen dhe e treta e fut akullore ne goje, cila nga keto te treja eshte e martuar? -Ajo qe e fut te gjithe akulloren ne goje -thote mesuesja Jo mesuese, ajo qe ka unaze te gishti, por gjithsesi me pelqen llogjika qe ndjek .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
mesuesja dhe nxenesit ne vazhdim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Poezi-
Kėrce tek: