ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 martohet njoni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: martohet njoni   Fri Mar 14, 2008 1:34 am

Martohet njoni qe ska pas femen kurr me heret edhe kta te familjes bahen marak se qka ko me bo kur te hyn dhanderr edhe nejse ma hyn dhanderr edhe tash spo din qka me fol me nusen, i thot nuses a kan pas pemt sivjet ajo ja bon valla jo, ai i thot po na kina do molla a po don ti mrrij do, ajo i thot ani de, edhe per fat te keq miollat i kishin pas ne tavan mu ne ate dhom ku ka hy ai dhanderr, edhe tash tu hyp ne tavan me i mrri mollat bje prej tavanit edhe i del gjaki edhe tash bertet oooooo kuku oj nane gjaki breeeee oj nane gjaki, ajo nana e vet e nin edhe shkon te dera i thot, hajt o djali nanes hajt se e di se qashtu duhet me dal gjaki hahahaha .by:bledi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
martohet njoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Poezi-
Kėrce tek: