ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Shpejtone pc tuaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Win 32 Trojan
Anetar Aktiv/e
Anetar Aktiv/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 100
Age : 24
Location : N'start
Job/hobbies : Hacker
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Shpejtone pc tuaj   Sat Mar 15, 2008 7:58 pm

S? Pari Shkojm Me Service Hacking. Dmth me Sh?rbimet
1.Shkojm n? Start
2.RUn
3.Services.msc

Pastaj pasi q? t? Hapet Services
Duhet Q? ti B?jm Disa Sh?rbime aty q? Nuk ju nevoiten Gjat. Startimit T? Kompjuterit
E tani Duhet Ti ndaleni ne Service K?to q? i kam Shkruar M? posht
Me Nj? Dyfish Klikim Dmth Mbi T? klikoni Disabled:

Alerter : Disabled
Automatic Updates: Gjithashtu Edhe Kjo !
Background Intelligent Transfer Service: Gjithashtu Edhe Kjo !
Computer Browser: Gjithashtu Edhe Kjo !
Error Reporting Service: Gjithashtu Edhe Kjo !
Event Log : Gjithashtu Edhe Kjo !
Fast User Switching Compatibility: Poashtu !
Help and Support: Poashtu !
Human Interface Device Access: Poashtu Disabled
IMAPI CD-Burning COM Service: Poashtu Disabled
Indexing Service : Poashtu Disabled
Performance Logs and Alerts : Poashtu Disabled
Remote Registry: Poashtu Disabled
Secondary Logon: Poashtu Disabled
Security Center: Poashtu Disabled
Serverpoashtu Disabled
System Restore Service: Poashtu Disabled
Task Scheduler: Poashtu Disabled
Telnet: Poashtu Disabled
Terminal Services: Poashtu Disabled
Windows Firewall/Internet Connection Sharing (ICS): Poashtu Disabled
Wireless Zero Configuration: K?t Mos e Ndaleni N?se e keni me Anten Se ju ndalet Rrejti
Workstation Poashtu Disabled

Pastaj e Mbyllem dirtaren X

Tani po ju tregoj Edhe Kjo qe nuk vyn Shumica besoj qe nuk e p?rdoni Floppy-in Kjo shum ?shte Ngarkes dhe ju kisha
Preferu ata q? nuk e P?rdorin Floppy-in At?her Le ta Ndalin Disable.
Si b?het Disable.
Cilen Duhet ?
At?her per ta B?r Disable Shkoni te
1.Shkojm n? Start
2.RUn
3.DEVMGMT.MS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Shpejtone pc tuaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutoriale-
Kėrce tek: