ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Kujdes Nga virusi me i ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Win 32 Trojan
Anetar Aktiv/e
Anetar Aktiv/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 100
Age : 25
Location : N'start
Job/hobbies : Hacker
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Kujdes Nga virusi me i ri   Sat Mar 15, 2008 8:07 pm

<hr style="COLOR: #d8d8d8" SIZE=1> [size=21]Ju duhet te jeni ne dijeni gjate diteve vijuese: Te mos e hapni asnje porosi me fajlin e bashkangjitur te quajtur "Invitation" pa dallim se kush ju a ka derguar, eshte virus qe hap Olimpic Torch i cili "djeg" te tere hard diskun C te kompjuterit tuaj. Ky virus do te pranohet nga dikush qe ka e-mail adresen tuaj ne listen kontaktuese te saj/tij, Kjo eshte arsyeja pse ju duhet ta dergoni kete e-mail te te gjithe personat qe ju kontaktoni. Nese ju pranoni e-mail-in e quajtur "invitation" , mendime (ide) te derguar nga shoket, mos e hapni ate dhe ta mbyllni kompjuterin menjehere. Ky eshte virusi me i keq, sipas CNN, ndersa eshte klasifikuar nga Microsofti si virusi me destruktiv i
gjithe koherave.
Ky virus eshte zbuluar para disa ditesh nga McAfee, Symantec dhe ende nuk ka ndonje mendim per zgjidhjen e tij..... Ky virus thjeshte shkaterron Zero Sector-in te Hard Disc-ut, ku mbahen informacionet tuaja.

[/size]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Kujdes Nga virusi me i ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Credit Cards | Programe | Hacking :: Hacking-
Kėrce tek: