ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Te kam dashur shum sa qe smendojsha qe jam ne gjendje te dua

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Te kam dashur shum sa qe smendojsha qe jam ne gjendje te dua   Sat Mar 15, 2008 9:30 pm

Te kam dashur shum sa qe smendojsha qe jam ne gjendje te dua
por i erdhi fund dhe tash sje me mua
Erdhi fundi pa prit dhe pa kujtu erdhi ajo nat dhe me the s“te du
skish qte bej por vetem ta pranoj
Te humba dhe tash po vuaj ne vetmi sepse zemra ime akoma rrehn per ty...
Edi qe ma nuk ka kthim por smund qe te harroj sepse te kam desht si askend me par ishe dashuria ime e vertet besoj se sdo te harroj kurr per jet...
Por sme ka mbet asgje tjeter vetem qe te them lamtumir te deshiroj qe te jesh i lumtur edhe pse me ke lendu ndoshta ndonjeher do te bjen ndermend se sa keq ke vepru..
Por dije se tani sdo ta fal sepse po mundohem qe nga zemra ime te largoj dhe nese njeher ma bere te vuaj pa te ber asgje
ti herdo kudo do ta perseritsh kta
Dije se do te vi dita qe e lumtur do te jem por kurr sdo te harroj dhe ne zemer per jet do te mbaj!!!
TE KAM DASHT ME GJITH ZEMER E SHPIRT TI KET MIR E KE DIT!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Te kam dashur shum sa qe smendojsha qe jam ne gjendje te dua
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Poezi-
Kėrce tek: