ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Testo Anti-virusin tende

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Antartiku
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 123
Location : in PC
Job/hobbies : Programming
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Testo Anti-virusin tende   Sat Mar 15, 2008 11:49 pm

Shko Start >Run shkruaj Notepad

ne faqen Notepad shkruaj

"X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*"
dhe ruaj emri.exe

dhe nese arrin ta detektoj kete virus atehere anti-virusi juaj eshte syhapur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Antartiku
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 123
Location : in PC
Job/hobbies : Programming
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Testo Anti-virusin tende   Sat Mar 15, 2008 11:50 pm

provojeni pa asnje dyshim nuk e rrezikon kompjuterin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Win 32 Trojan
Anetar Aktiv/e
Anetar Aktiv/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 100
Age : 24
Location : N'start
Job/hobbies : Hacker
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Testo Anti-virusin tende   Sun Mar 16, 2008 1:34 am

ehhhhhh fill e ka nxon met paren per 2 sekonda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Antartiku
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 123
Location : in PC
Job/hobbies : Programming
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Testo Anti-virusin tende   Sun Mar 16, 2008 2:16 pm

cilin anti-virus e perdor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Shpetimii
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 277
Job/hobbies : Programing and Design
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Testo Anti-virusin tende   Sun Mar 16, 2008 2:35 pm

oh edhe une e kom provu ma pare AVG 7.5 e ka qa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dinama.net
ardiani
Fillestar/e
Fillestar/e


Male
Numri i postimeve : 4
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Testo Anti-virusin tende   Tue Mar 18, 2008 1:35 am

e ka qa more AVG shume i smut ish qja antivirus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Testo Anti-virusin tende   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Testo Anti-virusin tende
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutoriale-
Kėrce tek: