ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Falli nė shpatull tė pulės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Falli nė shpatull tė pulės   Sun Mar 16, 2008 12:16 amPasi hanė darkė, njėri i thotė njė plakut:

-Allahile, a priton me ma kqyrė kėtė shpatullė

t`pulės, ēka po mė thotė, se ti kogja merr

vesh nė to. Ai po e kqyrė e po i thotė:

-Qysh pi shoh unė, ti e paske njė lopė plle

e po dojka me tė pjellė sė shpejti.

-Po, vallha ia qėllove ia ktheu ai.

Pas pak ditėsh, lopėn ia hėngri ujku nė mal,

e ky i zoti i lopės shkon te ai farė falltori

e po i thotė:

-Ma hangėr ujku lopėn, nuk mė doli si mė pate thėnė!

-Burrė, unė nuk mujta n`shpatull ta dalloj

a ėshtė ujk a viē pas lope, veē diēka e shihja

qė po i shkonte pas.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Falli nė shpatull tė pulės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: