ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Si me kriju MSNBOT....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shpetimii
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 277
Job/hobbies : Programing and Design
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Si me kriju MSNBOT....   Wed Mar 19, 2008 1:10 am

Downloadone ket program :


http://www.speedyshare.com/843607947.html


Ok Bro's Ngomeni si duhet me bo ni MSNBOT....

E merrni e downlodoni at programin pastaj shkoni www.hotmail.com dhe e hapni nje E-mail te ri(dmth ate qe doni me pas roboti si psh:hard-team@hotmail.com)
Pastaj e hapni programin dhe jan dy hapsira , njera per me shkru e-mailen dhe e dyta per me shkru Passwordin...dhe i shkruni aty edhe emailen edhe passwordin....
pastaj Klikoni Enter....
E hapni nje NotePad dhe e shkruani nje pyetje psh:
Cito:
Si je=mire ti si je?
qa je tu bo=qe po rri ti
Dmth gjithmon 1.Pytja `=` 2.Pergjigja....
Dhe e runi notepadin...
Shkoni te programi dhe klikon OPEN (osht ajo shenja e folderit qe tregon Open) edhe e Hapni at textin qe e keni shkru ne Notepad...
Edhe MSNBOT-i juaj eshte online ,dhe do te pergjigjet....

(Kto e shkruva se krejt pom lusin me ju tregu,e tash veq ju thom hyni ne AST lexoni

Tutoriali i par ne KOsov se si me maru nje MSNBOT i bere nga une Flodi....
Ky Tutorial ndalohet rresptesisht qe te kopjohet nese nuk tregohet Emri i Autorit


Edituar pėr herė tė fundit nga ZoneX nė Fri Mar 21, 2008 9:43 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dinama.net
Cool_Hacker
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Si me kriju MSNBOT....   Fri Mar 21, 2008 7:15 pm

Bravo Linki Zbon :s
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shpetimii
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 277
Job/hobbies : Programing and Design
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si me kriju MSNBOT....   Sat Mar 22, 2008 11:03 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dinama.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si me kriju MSNBOT....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si me kriju MSNBOT....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutoriale-
Kėrce tek: