ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 qmendoni per temat ne www.hard-team.org qe jan postu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: qmendoni per temat ne www.hard-team.org qe jan postu   Wed Mar 19, 2008 1:57 am

shprehje mendimin tend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
pipini
Princess
Princess


Female
Numri i postimeve : 17
Registration date : 06/02/2008

MesazhTitulli: Re: qmendoni per temat ne www.hard-team.org qe jan postu   Wed Mar 19, 2008 11:13 pm

dobtTt VallaHHh ... uhahuahuahu munettt mu kOn edHe ma miRrrr(A)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arta
Princess
Princess


Female
Numri i postimeve : 17
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: qmendoni per temat ne www.hard-team.org qe jan postu   Fri Mar 21, 2008 11:17 am

Sa per fillim super eshte me kalimin e kohes ko mu kan edhe ma mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ylli
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 10
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: qmendoni per temat ne www.hard-team.org qe jan postu   Fri Mar 21, 2008 12:54 pm

nuk jan edhe super po masi eshte veq fillimi eshte jan te mira edhe besoj qe kan mu kan edhe ma mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 28
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: qmendoni per temat ne www.hard-team.org qe jan postu   Wed Mar 26, 2008 2:27 pm

po qfar me than dit e tu ba ma interesante veq perpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
baby baby
Princess
Princess
avatar

Female
Numri i postimeve : 24
Age : 29
Location : Ishulli i endrrave...
Job/hobbies : Sporti,gazetaria.
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: qmendoni per temat ne www.hard-team.org qe jan postu   Thu Mar 27, 2008 9:09 am

Jam e sigurt qe dita-dites do te shtohen edhe me shuum tema,dhe kuptohet me shuum anetar.Keshtu qe per mendimin tim fillimisht gjerat po shkojne ne rregull....Respekt..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 28
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: qmendoni per temat ne www.hard-team.org qe jan postu   Thu Mar 27, 2008 11:29 am

thanks shum baby baby edhe une shpresoj qe ko mu kan qashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: qmendoni per temat ne www.hard-team.org qe jan postu   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
qmendoni per temat ne www.hard-team.org qe jan postu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime Shoqerore :: Argetime-
Kėrce tek: