ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Paraqitet Nokia E90 e dekoruar me diamante

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Paraqitet Nokia E90 e dekoruar me diamante   Sun Mar 23, 2008 2:53 am

Paraqitet Nokia E90 e dekoruar me diamanteCelulari i fundit nė serinė Communicator tė Nokias prej tani e tutje ėshtė edhe mė i adhuruari. Natyrisht, vetėm pėr njė numėr tė caktuar tė shfrytėzuesve tė cilėt pėr kėtė variant me diamante janė tė gatshėm tė ndajnė njė shumė tė theksuar tė parave.
Qysh kur i ėshtė paraqitur publikut, nė muajin shkurt tė vitit tė kaluar, Nokia E90 tėrheq vėmendjen e njerėzve tė dashuruar nė pajisjet smartphone. Kėsaj here nė ballafaqim me kėtė top model tė Nokias ka vendosur tė merret edhe dizajnuesi austriak.

Studioja e Aloissonit paraqet versionin me diamant tė Nokias E90, tė dekoruar me 408 diamante tė pėrpunuara nė mėnyrė tė pėrsosur dhe disa shtojca aty-kėtu prej 18-karatėsh. Sa i pėrket anės teknike, pajisja ka mbajtur karakteristikat e saj bazike, formėn mbyllėse, tėrė tastierėn, mundėsitė e shumta multimediale dhe lidhjet e tjera.

Krejtėsisht e pritur, versioni me diamant i Nokias E90 e ka ēmimin e lartė prej hiē mė pak se 52.000 euro.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Paraqitet Nokia E90 e dekoruar me diamante
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lajme e Portalit-
Kėrce tek: