ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 edhe 1000 pengesa ne rrug

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:28 am

Ti me the te dua,
dhe me puthe embel.
Syri qan lot,
sepse ishte enderr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:29 am

Ishte ai qiell i kaltert,
e une te shikoja ne sy,
me verbonte bukurija
qe mbretronte mbi ty.

Me pikonin lotet
per ty ZESHKANI im,
se vetem ty te dua
ne kete jeten time.

Kur lulet qelin
e gjelbrimi gjelbron
te kujtoj ZESHKANIN
e malli me mbulon.

U pikllova shum
qava shum per ty,
me beso se te dua
pasha keta dy sy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:29 am

Me mahnite, me bukurine e brishte
E une ty, te dashurova
Me tradhetove, padrejtesishte
Por une, nuk e kuptova.

Te embla, ishin fjalet
Nga goja, kur i nxirrje
Por jo, ndjenjat e tua
Qe ne zemer, i fshihje.

Ditet, shpejte kaluan
C\'do gje, u vertetua
Loja, qe beje pas kraheve
Me genjeshtrat e tua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:29 am

Sonte u shfaqe pėrsėri nė zemrėn time por nuk muj tė fajsoj.Shoh nė zemėr njė drit tė fuqishme qė mė hyri thell nė shpirt dhe qė qdo dit mė bėn tė dua edhe mė shumė.Por ti nuk je kėtu ke humbur je tretur nė mjegullėn e tymit tė cigarės tėnde.Ike nė njė rrug qė as ti nuk ia sheh fundin, por ty tė duket se ke arsyje dhe ikė nga unė po sikur tė isha njė bishė e egėr dhe se ke frik nga dashuria ime e pa fajshme.Dhe prap unė tė shoh atje larg tė shoh duke ikur duke vrapuar dhe duke kėrkuar njė lule qė mos tė vyshket sikur unė qė dikur u vyshka.Edhe sonte shoh syt e tu qė mė shoqėrojn nė qdo skaj tė dhomes e shoh zemrėn tėnde kėtu afėr me mua nė errėsiren e kėsaj nate tė pa fund.Dhe mos harro qdo her tė shoh nė jetė dhe ardhmerin tim, ty tė shoh pran rrugės ku unėėfilloj te eci ty ghithmon tė kam nė zemer dhe te shoh ne zemer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:30 am

E ndersa une vuaja nga kujtimet e mia,
fjala lamtumire zemren ma therrmoi!
Si nje qiri i sosur u shua dashuria,
me shpirte mallkova jeten qe kete fat me dhuroi!

Prej syve te pafjetur loti me pikoi,
enderrrat u shnderruan moren teme trishtimesh!
Dashuria vdiq e cdo gje ndryshoi,
ndersa shpirti u kthye ne fole pikellimesh!

Nen qiellin e erret yjet me s\'shkelqejne,
vargjet e loteve neper faqe me pershkojne!
Nen puthjen e fundit lamtumiren shkembejme,
por zemrat njera tjetren kurre s\'do ta harrojne!!!..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:30 am

Une jam e jotje ,imi je ti,
kete ta dish me siguri.
Ty te kam mbyll ne zemren time,
Ēelsin e humba ,s“di se ku,ndaj ti do te mbetesh mbyllur ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:30 am

E kam njė dėshirė
Oh sa ėshtė e thjeshtė
Me ti puthė buzėt
Tjeter s\'kisha deshtė

Sa e ėmbėl ėshtė jeta
Sa e ėmbėl ėshtė rinija
Por mė e ėmbla
Qenka dashurija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:31 am

Nese zilet e mija s\'te lejn rehat
nese sms\'at e mi te behen bajat
ndoshta fjalet e mija te duken te kota
por ti per mua je e gjith bora.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:31 am

Do te pres kete nate,
jashte mureve te qytetit,
kur zhurmat e tambureve,
te kene prekur qiellin.

Nisu e pavendosur,
duke u tretur brenda,
por te lutem kete nate,
mos u ndal ne endrra.

Mos merr gje me vehte,
e mos bej premtime,
nuk e dime per ku,
kjo eshte ikje pa kthim.

U zhduken qytetet e bukura,
sot ecin shume perrallat,
kudo vec jo ketu,
ku e bukur eshte vetem hena.

U zhduken qytetet e bukura,
sot ecin shume perrallat,
kudo vec me ty,
ne dy gjahtare endrrash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:31 am

A ke fjet o zemer
A ke fjet o rrush
Ruaj buzt e embla
Mos ti vjedh naj kush
Nese buzt e tua dikush
Tjeter i provon at\'her
Zemra ime kurr me nuk te don.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:32 am

E kam njė dėshirė
Oh sa ėshtė e thjeshtė
Me ti puthė buzėt
Tjeter s\'kisha deshtė

Sa e ėmbėl ėshtė jeta
Sa e ėmbėl ėshtė rinija
Por mė e ėmbla
Qenka dashurija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:32 am

Dashuri e shkrete ,
ti nuk je e vertet ,
se shum femra shqiptare,
per Ty kan humb jete!

Ti gjithcka je por jo Dashuri,
i len femrat shqiptare ne vetmi,
jeten femrave ju shkatrove,
Ti per jet e per gjithmon!

Dashuri te vertet nuk ka ne Bote,
ndegjoni keto fjal qe ju them,
dashuri e vertet Ty ta humb jeten ,
si Romeo per gjulijeten!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:33 am

Te dergoj perqafim sepse nuk je ketu
Te dergoj nje puthje sepse zemra jote
Eshte larg prej meje dhe te dergoj ket
Mesazh te kuptojsh qe mendoj per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:33 am

E shkruaj emrin ténd,
Né njé lule té that,
Emri ishte aq i bukur,
Sa lulja ēeli prap.

Njé heré zemra rrahu forté,
Njé heré syri derdhi loté,
Njé heré shpirti u gézua,
Kur me ty u dashurua.

Sot pas disa vitesh té ndar,
Né rrugé hasemi ne té dy,
Nga turpi i puthjes sé par,
Nuk shihemi dot né sy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:34 am

Humba nje njeri te mrekullueshem,
gjithcka per fajin tim,
me vjen keq qe te kam zhgenjyer,
nuk jam nje mikeshe perfekte,
me vjen keq qe ti tani me urren,
me vjen keq qe te humba pergjithmone, e di ,
nje mikeshe si ty nuk kam per ta gjetur me...ME FAL!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:34 am

Mos e kerkoni
puthjen!
S’keni per ta gjetur,
ketu,
thelle
e kam tretur…!
Mos e kerkoni
ndjenjen,
kyēur
nė shpellen
e mungeses!
Mos e kerkoni
arsyen!
Shtate pashė nen dhe,
ka mbetur…
Mos e kerkoni
moshen!
Me zero
e kam shumezuar.
Mos e kerkoni
Dashurine.
Ju ka harruar...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:35 am

Ishte njė mbrėmje
...kur ne mbetėm vetėm,
ti afėr meje si asnjėherė mė parė,
prej atėherė
…gjithēka unė pėr ty ndjeva,
prita momentin ne tė jemi bashkė...

Dėshiroj qė ta kuptosh,
se pėr ty unė kam nevojė,
tani bashkė qė u takuam,
nuk di se ē\'ka t\'tregoj,
dua tė zgjohem bashkė me ty,
kur mėngjesi tė agojė,
ėndrrėn time tė pėrflakur
bashkė i dashur ta pėrjetojmė..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:36 am

Ti hyre nė zemrėn time e gjete tė vrarė
kisha harruar tė qeshuren
shok kisha trishtimin !
nga plagėt e jetės i mbushur me varrė
doja tė shėrohesha
tek ti pashė shpėtimin !!
Tė desha si shpirtin - si i verbėr tė besova
ėndėrrat ty ti fala
shpirtin tim ta dhashė !
qaj- qaj zemra ime - kam frikė se gabova
desha tė tė shėroja
mė shum plagė tė dhashė !!.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:36 am

Tė desha si shpirtin - si i verbėr tė besova
ėndėrrat ty ti fala
shpirtin tim ta dhashė !
qaj- qaj zemra ime - kam frikė se gabova
desha tė tė shėroja
mė shum plagė tė dhashė !!.Qaj-qaj zemra ime-dhe un bashkė me ty
ajo kurrė s,mė ka dashur
iku mė harroj !
nė vend tė dashurisė- lotin mė la nė sy
e desha me shpirt
ajo mė mashtroj !!.dhe pse zemrėn time ke pėr tė ma coptuar
dora mu mė dridhet
kto fjal kur ti shkruaj !
zhduku pėrgjithmon - ti s,mė ke merituar
me shpirt tė kam dashtė
kurrė pėr ty s,do vuaj !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:37 am

Me ke hy ne zemer,
Te kam mbyll me dry,
Qelsi me ka humbur,
Ti ke mbet aty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:37 am

Nuk jom indiane qe te gjuaj me shigjet
Por jom shqiptare qe te dua per jet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:38 am

Pranvera ka ardh nje lule ka qel
Nje pem lulezon e je femije buzqesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:39 am

si puna kajsise
te pelqen kur i ha tulin
dhe maro kur i fut ksulin
vetem kur shko te berthama
shko mardhenia si neper drama
?ifteve pas ca viteve nuk i hy ne sy gezimi
shkojn me partner te tjere te pallatet Agimi
kur del e verteta ne drit
gruja burrin e shkalapit !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:48 am

Sot ke diten e marteses
e un fundin e ksaj jetes
edhe guri sduron ka me plas
sa kjo zemer sa shum te ka dasht

Un si hen e ti si djell
ti ne drit e un ne ter
e per darsem ta qoj si dhurat
zemren time sa shum qe tka dasht

Let shkatrohet e gjith bota
Se kto vite ishin tkota
qe ti fala ty dhe jeten time
ne dor ti ta lash !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:53 am

Oh Flamur i kuq e i zi,
Pata fatin me tė mbajė nė gji.
Emrin Shqiptar e kamė,
Sa tė jemė e sa t`jetoj
Pėr Flamurin do tė luftoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 12:56 am

Zemra per si zjar per ty,
po digjet dhe pervelohet,
se pa ty i Dashur
mua nuk me jetohet !!!
Per ate po deshiroj,
te behem reze Dielli,
qe ty te te ngroh,
te mehem drite Hene,
qe ty me sy te te shoh!!!
Te behem lote i yte,
te rrjedh nga syte e tua,
e te them i Dashur,
mos qaj se une ty ,
per gjithmon \"Te DUA\"
Sa Yje ka ne Qiell,
e sa reze ka Dielli,
po sa Pyje ka Mali,
aq shum per ty,
mua me marr malli!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 1:01 am

Net te tjera kan kaluar,
Dhe un rrall kam folur me ty,
Shum lot kam derdhur nga syte,
Sepse s\'e di c\'po ndodh me ne te dy.

Pse nuk me thua me te dua?
Pse ti me ke harruar?
Pse s\'te merr malli me per mua?
Pse nuk me do sic me ke dashuruar?
Nje brenge te poshter kam,
Thelle tek zemra ime,
Nje ndjenje te pa pershkruar,
Qe do perfundoje jeten time.

E di qe ti per mua,
Nuk ke me dashuri,
Por un shum te dua,
Jam ber gjysem njeri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 1:04 am

Do te pres kete nate,
jashte mureve te qytetit,
kur zhurmat e tambureve,
te kene prekur qiellin.

Nisu e pavendosur,
duke u tretur brenda,
por te lutem kete nate,
mos u ndal ne endrra.

Mos merr gje me vehte,
e mos bej premtime,
nuk e dime per ku,
kjo eshte ikje pa kthim.

U zhduken qytetet e bukura,
sot ecin shume perrallat,
kudo vec jo ketu,
ku e bukur eshte vetem hena.

U zhduken qytetet e bukura,
sot ecin shume perrallat,
kudo vec me ty,
ne dy gjahtare endrrash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 1:04 am

Do te pres kete nate,
jashte mureve te qytetit,
kur zhurmat e tambureve,
te kene prekur qiellin.

Nisu e pavendosur,
duke u tretur brenda,
por te lutem kete nate,
mos u ndal ne endrra.

Mos merr gje me vehte,
e mos bej premtime,
nuk e dime per ku,
kjo eshte ikje pa kthim.

U zhduken qytetet e bukura,
sot ecin shume perrallat,
kudo vec jo ketu,
ku e bukur eshte vetem hena.

U zhduken qytetet e bukura,
sot ecin shume perrallat,
kudo vec me ty,
ne dy gjahtare endrrash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 1:05 am

Né takim té par,digjem si zjarr!
Né takim té dyt,té dua si syt!
Né takim té dret,té dua pér jet!
Né takim té katert,njé puthje me hatér!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 1:07 am

Uné po vuaj , ti se kupton.
Uné po tretém , ti s\'mé shikon.
Uné po ēmendém , ti s\'mé beson.
Uné po vdes \' ti po jeton.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 1:09 am

Me thuaj ku gabova?
a pse per ty jetova?
pse zemren ty ta fala?
a pse lotet per ty kurr si ndala?!

me thuaj ku gabova?
qe ti me le ne vetmi
a e mendon kenaqesi?
lotin qe kam ne sy!

me thuaj ku gabova?
qfare mekati kam bera?
qe kjo dashuri u shua
per te duart ne zjarr i vera ..

me thuaj ku gabova?
qe smunda te mbaj
pa dashur ty te humba
tash mbeta vetem te qaj ...

keshtu e paska pasur
fundi per ty e mua
e di se tash ja thua tjetrit
fjalen e embel,,TE DUA\'\'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 1:10 am

Te dua me don,
Por nje shtyll na pengon,
Vdekja dhe varri shkrek,
Qe dot na ndan per jet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 1:10 am

Te dua me don,
Por nje shtyll na pengon,
Vdekja dhe varri shkrek,
Qe dot na ndan per jet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 1:11 am

Dasme e madhe neser fillon, e dashura ime nuse po shkon. Thirrje motres mi ka cu, n`dasmen e saj per me shku. Shko moter n`dasmen e saj kur ta shojsh nuse mos qaj! Ngreja duvakun dhe thuj ti:\" SHUM PA DESHIR ESHT VLLAU IM!\" Shko moter nuse percjille, shiqoja nusrin te dashures time...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   Wed Apr 16, 2008 1:12 am

Nese un vdes dhe le jeten ke leje nga une qe ta gjesh tjetren nese deshiron tme mbajsh kujtim vajza qe te lind vej emrin tim nese te pengon te duket pak i vjeter ke leje nga un qe tja vesh emrin tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: edhe 1000 pengesa ne rrug   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
edhe 1000 pengesa ne rrug
Mbrapsht nė krye 
Faqja 10 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Poezi-
Kėrce tek: