ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Krko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA T GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Antarve
 Profili
 Krko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 nickname

Shko posht 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: nickname   Sun Mar 23, 2008 6:22 am

o.O (Insert Nickname) O.o
(`._) (Insert Nickname) (`._)
.`) (Insert Nickname) (`.
؛ک`؛ (Insert Nickname) ؛ک`؛
,.-~*''*~-.-(_ (Insert Nickname) _)-,.-~*''*~-.
..`._. (Insert Nickname) `..`._.
(`) (Insert Nickname) (`)
(`v^ (Insert Nickname) ^v)
.`.`. (Insert Nickname) .`.`.
` (Insert Nickname) `
?~-. (Insert Nickname) .-~?
(Insert Nickname)
(`._. (Insert Nickname) ._.)
([ (Insert Nickname) ])
(`-..-) (Insert Nickname) (`-..-)
(H)/ (Insert Nickname) (H)/
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.hard-team.org
 
nickname
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
 :: Poezi-
Krce tek: