ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Samsung fut 8 megapikselė nė kamerat e celularėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Samsung fut 8 megapikselė nė kamerat e celularėve   Sun Mar 23, 2008 12:27 pm

Samsung fut 8 megapikselė nė kamerat e celularėveDeri para disa muajsh kamerat 5-megapikselėshe nė celularė kanė qenė risi interesante, e nėse mund t’i besohet taborit tė Samsungut jugkorean, pesė megapikselėt sė shpejti do tė bėhen pjesė e shkuarės.
Ekspertėt e Samsungut njoftojnė se kanė arritur tė pėrpunojnė njė ēip CMOS tėrėsisht funksional i cili mundėson rezolucion prej tetė megapikselėsh, dhe atė nė hapėsirėn me madhėsi prej 28 x 15.3 x 8.5 milimetra.

Sipas njoftimeve, celularėt e parė me kėtė rezolucion nė treg do tė duhej tė gjinden qysh me fundin e kėtij viti.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Samsung fut 8 megapikselė nė kamerat e celularėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lajme e Portalit-
Kėrce tek: