ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Nje metod e vjeter per te hackerat CC !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shpetimii
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 277
Job/hobbies : Programing and Design
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Nje metod e vjeter per te hackerat CC !   Sun Mar 23, 2008 7:28 pm

Kjo esht nje metod e vjeter, apo me mir me thon nje exploit i vjeter per te hackerat cc.

Ja keshtu:

se pari hyn ne Google - www.Google.com

kerko : allinurl:fmail.asp

the shfaqen nje ser web faqe. por shikoni shikojeni linkun e asaj web faqe-je. duhet te jet keshtu:

http://www.........../shop/fmail.asp

kliko ne at link.
pasi te hapet faqja, fshije fmail.asp dhe vendos: db/store.mdb

ky fajll downlodohet, por nganjeher ndodh qe nuk egziston. por provo tjeter link.

pasi ta downlodojsh, fjalli hapet me MS Access. (.mdb databasa)
tani na ka mbetur qe te gjejm passin e kesaj database, per momentin nuk e kam programin, e kam pas me heret, por tash, me thon te drejten nuk me nevojiten me cc, sdi cte bej me te, te gjitha i kam blere etj.

pra lus ndonje moderator, apo dike tjeter, qe ta kerkoje prog. dhe ta qes linkun ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dinama.net
 
Nje metod e vjeter per te hackerat CC !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Credit Cards | Programe | Hacking :: Hacking-
Kėrce tek: