ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 $pAm M3 bAaaaaa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: $pAm M3 bAaaaaa   Fri Mar 07, 2008 12:37 am

Pi qes disa menyra:
Menyra e pare eshte me host e uploadim mailerin ne host edhe bojm
spam.Host duhet patjeter te perkrah .php , Strato, Lycos jan disa nga
webfaqet qe e ofrojn kete mundesi.
Filet e php-mailer mund ti shkarkoni edhe ketu ne forum, perdoreni butonin kerko...

Menyra e dyte eshte menyra me mass mailer , e downloadim mass mailerin por duhet patjeter qe me lidh me nodnje smttp server..

Menyra tjeter dhe qe eshte shume e lehte eshte permes webfaqes icontact.com
Fillimisht hyjm ne www.icontact.com
, zjgedhim trial pastaj regjistrohemi na vjen ne imell nje leter e
qelim dhe e aktivizojme account tonin qe ekemi hapur pastaj aty keni
opcionet per te gjitha qe nevojiten per te bere nje reklame.
Qdo account mundeni me dergu nga 250 imella , pasatj hyn e qel nje
tjeter e kshtu me radhe.. por nqs ke ndonje cc te mrie atehere provoni
me ble edhe atehere mundeni me dergu rreth 100.000 imella met mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
$pAm M3 bAaaaaa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutoriale-
Kėrce tek: