Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Runi: E kam zili Xherardin! Icon_minitimeMon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Runi: E kam zili Xherardin! Icon_minitimeThu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Runi: E kam zili Xherardin! Icon_minitimeWed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Runi: E kam zili Xherardin! Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Runi: E kam zili Xherardin! Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Runi: E kam zili Xherardin! Icon_minitimeThu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Runi: E kam zili Xherardin! Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Runi: E kam zili Xherardin! Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Runi: E kam zili Xherardin! Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

 

 Runi: E kam zili Xherardin!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
ximi


Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

Runi: E kam zili Xherardin! Empty
MesazhTitulli: Runi: E kam zili Xherardin!   Runi: E kam zili Xherardin! Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 8:55 pm

Uejn Runi rrėfeu se fitorja e Champions League tė vitit 2005 nga ana e Liverpulit e motivon edhe mė shumė pėr tė pėrsėritur kėtė sukses me Manēester Junaitedin. Runi njihet si tifoz i “vjetėr” i Evertonit, pasi edhe ka luajtur me skuadrėn tjetėr tė Liverpulit, dhe ka pranuar se e ka pasur tė vėshtirė tė “gėlltiste” ngritjen e trofeun nga ana e Xherardit, pasi e kishte udhėhequr skuadrėn nė pėrmbysjen e paharrueshme ndaj Milanit. “E kisha tė vėshtirė tė shihja se si Stiven Xherard ngrite kupėn. E pata shumė zili. E di qė ishte gjė e mirė pėr futbollin anglez, sikurse ėshtė fakti qė ka katėr skuadra angleze nė ēerekfinale. Por kam qenė tifoz i Evertonit qė fėmijė dhe sigurisht nuk isha shumė i kėnaqur kur Liverpuli fitoi”, tha ai. Runi shtoi se njė nga arsyet pse zgjodhi Junaitedin pėr tė vazhduar karrierėn ka qenė pikėrisht mundėsia pėr tė pėrsėritur atė fitore tė Liverpulit. Skuadra e tij duket e sigurt drejt gjysmėfinales, pasi pret sot Romėn nė Manēester me avantazhin e dy golave nga ndeshja e parė, por Runi thekson se kampionati mbetet prioriteti i skuadrės sė tij. “Fitimi i trofeve si kampionati apo Champions ishte arsyeja pse zgjodha Manēesterin”, shtoi ai. “Kampionatin e fitova vjet dhe do tė ishte fantastike sikur tė fitonim nė Europė kėtė herė. Junaitedi duhet ta kishte fituar mė shumė kėtė titull, por shpresoj qė tė gjithė tė japim ndihmėn tonė qė numri i trofeve europianė tė shtohet”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hard-team.org
 
Runi: E kam zili Xherardin!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: