ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Paraqitni problemet tuaja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shpetimii
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 277
Job/hobbies : Programing and Design
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Paraqitni problemet tuaja   Mon Mar 10, 2008 1:12 pm

Nese Keni Probleme Me pc-n tuaj apo s`mund te ndreqni diqka atėhere mos ngurroni beni Pytje dhe shpejt do te merrni Pėrgjegje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dinama.net
muha
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Registration date : 12/12/2011

MesazhTitulli: Re: Paraqitni problemet tuaja   Wed Dec 14, 2011 12:50 pm

Aka mundesi te me tregoni se cili version i skypes mundet me kerkue me emer ejo me imell psh:te contakt eshenon
emrin e personit dhe aty ti qet tegjith personat me qat emer qe jan te regjistruar ne skype.
vitin e kaluar e kam pas ket lloj te skypes por tash spo mundem ta gjej tash e kam dovlandue nje por ky lloj i skypes vetem me imella po bojke . tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
muha
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Registration date : 12/12/2011

MesazhTitulli: Re: Paraqitni problemet tuaja   Wed Dec 14, 2011 12:55 pm

administrator te nderuar aka mundesi te me ndihmoni si ta jeki ni don send nuk me len ta hapi faqen e internet explorerit taman ta hapi menjeher shfaqet don send dhe me mbyllet faqja. ne diskun c e kam te instaluar dep frez
kurse ne diskun d e kam pa mbrojtje.falemderit per mirkuptim tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Paraqitni problemet tuaja   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Paraqitni problemet tuaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sjelljet e nxėnėsve nė shkollat tona

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutoriale-
Kėrce tek: