ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA   Tue Feb 03, 2009 2:55 am

SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Kompania Sony Ericsson ka prezantuar nė tregun japonez njė telefon mobil i cili pėrmban tė gjitha elementet qė ju mund ti dėshironi tek njė pajisje e tillė.

Telefoni ka njė ekran tė madh AMOLED me 3.3 inē, i cili ju jep njė fotografi me 480 x 854 piksela, qė ėshtė mjaft cilėsi e madhe tė cilėn nuk duhet nėnvleftėsuar. Aty ėshtė edhe kamera me 8.1 megapiksela me autofokus, me ndriēues dhe detektues tė buzėqeshjes, ndėrsa ky model jep edhe qasje pėr televizion nė mobil, internet tė shpejtėsisė sė madhe dhe GPS. 

Pėr konektim aty ėshtė lidhja me GSM/CDMA, Bluetooth, kėshtu qė praktikisht telefoni do tė punojė edhe jashtė territorit japonez. 

Pritet qė S001 tė prezantohet edhe nė tregun amerikan dhe atė evropian, ndėrsa do tė shitet nė tri ngjyra – tė zezė, roze dhe tė gjelbėrt.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lajme e Portalit-
Kėrce tek: