ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Exclamation 1 menyr per web hacking

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Exclamation 1 menyr per web hacking   Tue Mar 25, 2008 3:36 am

do tju tregoj nje menyre se si te hackoni faqe

Shkojm e downloadim cket program DaVs


Cito:


rapidshare.com Davs.rar


kur ta downlodni ndalnjani AntiVirusin se nuk ju le ta perdorni

E tani pasi e kemi downloadu programin shkojme

File -> open-> dhe e qitni listen qe e keni ne rar qe e ka emrin
webat , por mund edhe ta boni edhe ju njo vet e hapni notepadin e qitni
kit cato weba qe doni me hacku e bone save as webat.txt edhe pastaj e
boni open me kete program.

pasi e nxjerim listen shkojm ne options Set message, e ktu e nxjerrni
nje HTML tone klikojme aty HTML CODE dhe e nxjerrni une per vete kete
kod e perdori


Kodi HTML:
Kodi:
****** content="text/html; charset=ISO-8859-1" http-equiv="content-type">[color=#000080][color=#000080][color=#000080]"color: rgb(255, 255, 255); background-color: "[/color]white" vlink=[color=#0000ff]"white"[/color]>
[/color][/color][color=#000080][color=#000080]"font-family: Verdana;" align=[color=#0000ff]"center"[/color]>


[/color][/color]
[color=#000080][color=#000080]"center">[color=#0f0000]"Red"[/color]>"font-size: 30pt">[b]HACKED !!![/b]

<img color="#0000FF" border="<font">"0" src=[color=#0000ff]"http://www.hard-team.org"[/color] width=[color=#0000ff]"450"[/color] height=[color=#0000ff]"450"[/color]>[/color][/color][color=#000080][color=#000080]"center">[color=#0f0000]"black"[/color]>"font-size: 15pt">[b]BE CAREFUL NEXT TIME !![/b]

[/color][/color]
[color=#000080][color=#000080]"center">[color=#0f0000]"#0289fe"[/color]>"font-size: 15pt">[b]Hacked By .... [/b]


[/color][/color]
[color=#000080][color=#000080]"center">[color=#0f0000]"orange"[/color]>"font-size: 10pt">[b][b] http://www.hard-team.org [/b][/b][b][/b][/color][/color]
[color=#000080][color=#000080][b][color=#000080][color=#000080][color=#000080][color=#000080][color=#000080]
[/color][/color][/color][/color][/color][/b][/color][/color]

pra sic e shihni e kam bo ne emer te forumit

pasi e nxjerrim kodin e bojm ok

dhe tani shkoj e te Options Set extension / dir , e ktu e lom qysh ne dum qe ti mbese ne fund te webit p.sh HaRd-tEam.html

Tani klikojme Scan Exploit

e tani pritni programi vet i gjen web e i hackon ju vetem rrini e pritni

Haj besoj se me keni kuptu

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Win 32 Trojan
Anetar Aktiv/e
Anetar Aktiv/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 100
Age : 25
Location : N'start
Job/hobbies : Hacker
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Exclamation 1 menyr per web hacking   Thu Apr 03, 2008 1:08 pm

ok thnx njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Exclamation 1 menyr per web hacking   Tue Apr 08, 2008 1:49 pm

Hej koli flm amo se provova se po pritoj amo se kum di qe di hack
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Exclamation 1 menyr per web hacking   Sat Feb 07, 2009 5:11 pm

hej nuk ban me psotuu comet

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Exclamation 1 menyr per web hacking   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Exclamation 1 menyr per web hacking
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Credit Cards | Programe | Hacking :: Hacking-
Kėrce tek: