ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software   Fri Mar 07, 2008 2:23 pm

Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software

<hr style="color: rgb(22, 22, 22);" size="1">
Nese e kini XP jo Original atehere merrne patjeter ket Software!!!!
Dhe shikone ket Foto ndoshta ju duket e njohur.
Disa Download nuk lejohen prej Microsoft nese eshte Xp jo Original
si pershembell WIndwos Media PLayer 11.
Po me ket Software e kaloni ket dhe per Microsoft e kini Oroginal XP
Software teper i mire eshte ky !
Propozimi im>>>DOWNLOAD<<<

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Win 32 Trojan
Anetar Aktiv/e
Anetar Aktiv/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 100
Age : 23
Location : N'start
Job/hobbies : Hacker
Registration date : 14/03/2008

MesazhTitulli: Re: Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software   Fri Mar 14, 2008 6:16 pm

faleminderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
CLIRIMI
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Registration date : 20/12/2009

MesazhTitulli: Re: Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software   Sun Dec 20, 2009 6:03 am

p!rAt-xXx shkruajti:
Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket SoftwareNese e kini XP jo Original atehere merrne patjeter ket Software!!!!
Dhe shikone ket Foto ndoshta ju duket e njohur.
Disa Download nuk lejohen prej Microsoft nese eshte Xp jo Original
si pershembell WIndwos Media PLayer 11.
Po me ket Software e kaloni ket dhe per Microsoft e kini Oroginal XP
Software teper i mire eshte ky !
Propozimi im>>>DOWNLOAD<<<
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.google.no
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dilaver Goxhaj:Adem Zaplluzha, njė poet origjinal
» Demir Krasniqi: Origjinali i kėngės sė Demė Ahmetit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sistemi Operativ :: Microsoft Windows-
Kėrce tek: