ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Venger: Edicionin e ardhshėm prioritet do tė jetė fitimi i trofeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Venger: Edicionin e ardhshėm prioritet do tė jetė fitimi i trofeve   Mon Apr 14, 2008 10:36 pm

[tr][td class=lajmikryesor_intro] Trajneri i Arsenalit, Arsen Venger, ka pohuar se nė edicionin e ardhshėm synim prioritar i skuadrės qė ai drejton do tė jetė fitimi i trofeve, por njėherėsh ka paralajmėruar se nuk do tė heq dorė nga stili sulmues i lojės sė skuadrės sė tij. [/td][/tr][tr][td]Nė njė bisedė pėr "BBC", Vengeri ka thėnė se ėshtė krenar me futbollistėt e tij, pėrkundėr faktit se skuadra ka mbetur pa gjasa pėr ta fituar ndonjė trofe nė kėtė edicion. "Sigurisht se nuk do tė ndryshojmė asgjė nė qasjen e lojės, por qė tė fitojmė trofe nė vitet e ardhshme duhet tė punojmė shumė mė mirė", ka shtuar Venger. Duke komentuar fondin e futbollistėve me tė cilėt disponon, Vengeri ka shprehur kėnaqėsinė pėr cilėsitė individuale tė disa prej futbollistėve tė Arsenalit dhe ka paralajmėruar se synim kryesor nė afatin kalimtar tė verės do tė jetė ruajtja e kėtij kuadri. Ai veēmas ka pėrmendur faktin se Arsenali gjatė kėtij edicioni ka luajtur mjaft lojė tė pėlqyeshme dhe ka shprehur bindjen se "topēinjtė" nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme kanė promovuar Ligėn Premiere nė mbarė botėn. Vengeri e drejton Arsenalin qė nga viti 1996, kurse nė tri vitet e fundit "topēinjtė" kanė fituar vetėm njė trofe - Kupėn e Ligės (2007).[/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Venger: Edicionin e ardhshėm prioritet do tė jetė fitimi i trofeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Milazim Kadriu: Mendime tė njerėzve me menēuri tė hollė , trashėgim pėr brezat e ardhshėm

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: