ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Operohet Toti: Do tė rikthehem mė i fortė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Operohet Toti: Do tė rikthehem mė i fortė   Mon Apr 21, 2008 9:40 pm

“Ndihem i qetė, edhe pse pas dėmtimit, kur dėgjova gjurin tė bėnte njė zhurmė tė ēuditshme, isha i shqetėsuar. Po mendoj qė tani pėr tė ardhmen dhe dėshira ime ėshtė tė rikthehem mė i fortė se mė parė, me punė dhe stėrvitje”. Kanė qenė kėto fjalėt e Franēesko Totit, i cili ka folur nga dhoma e spitalit ku ėshtė shtruar, menjėherė pas operacionit tė kryer nga doktor Mariani, i njėjti qė kreu ndėrhyrjen kirurgjikale kur kapiteni i Romės u dėmtua para dy vitesh, nė ndeshjen ndaj Empolit. Mariani ka konfirmuar mė pas kohėt e riaftėsimit: “Do t’i duhet njė muaj terapi intensive dhe mė pas do t’i mbetet stafit tė fizioterapistėve qė ta ndihmojnė tė kthehet. Mendoj se pas katėr muajsh do tė jetė nė fushėn e blertė. Operacioni shkoi mirė dhe nuk do tė ketė probleme”. Toti ka bėrė edhe njė batutė: “Qė nė ndeshjen me Udinezen vura re se gjuri nuk po mė pėrgjigjej mirė, por nuk dyshova se mund tė kisha probleme”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Operohet Toti: Do tė rikthehem mė i fortė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramiz Dermaku: Njeriu ėshtė mė i fortė se guri e druri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: