ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 sporti ne not

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: sporti ne not   Tue Mar 11, 2008 2:56 pm

TURNEU I TENISIT NĖ INDI: WILIAMS DHE JANKOVIQ DEPĖRTOJNĖ NĖ ĒEREKFINALEN LUKSOZE PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e premte . 07 mars 2008
Serbja Jelena Jankovic dhe amerikanja Venus Williams janė ēerekfinaliste tė turneut "Bangalore", i cili po zhvillohet nė Indi. Jankovic ishte bindėse nė ballafaqim me kroaten Sanda Mamic, tė cilėn e largoi nga turneu pas fitores me 2:0, rezultati nė sete 6-2 dhe 6-2. Nė ēerekfinale Jankovic do tė takohet me kinezen Yan Zi.
mė gjerėsisht...

TURNEU I TENISIT NĖ DUBAI: RODDICK ELIMINON SPANJOLLIN NADAL NĖ ĒEREKFINALEN LUKSOZE PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e premte . 07 mars 2008
Andy Roddick e ka eliminuar bartėsin e dytė tė turneut tė Dubait, spanjollin Rafael Nadal me 7-6 dhe 6-2 nė sete pėr tė siguruar vendin nė gjysmėfinale. Amerikani i cili largoi favoritin e dytė pasi qė reketin e parė zviceranin Federer e kishte larguar britaniku Andy Murray nė mesin e katėr mė tė mirėve do tė takohet me serbin Novak Djokovic.
mė gjerėsisht...

ANDY MURRAY VAZHDON ME LOJĖRA TĖ SHKĖLQYESHME NĖ DUBAI, NADAL I BASHKOHET NĖ ĒEREKFINALE PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e enjte . 06 mars 2008
Britaniku Andy Murray e ka merituar fitoren torturuese ballė pėr ballė spanjollit Fernando Verdasco, tė cilin e eliminoi nga turneu i Dubait pas fitores me 2:1, rezultati nė sete 6-3 3-6 dhe 7-6 victory pėr tė siguruar plasmanin nė mesin e tetė mė tė mirėve pėr kėtė sezon.
mė gjerėsisht...

SERENA WILLIAMS DEPĖRTOI NĖ ĒEREKFINALE TĖ TURNEUT TĖ TENISIT “BANGALORE”, I CILI PO ZHVILLOHET NĖ PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e enjte . 06 mars 2008
Amerikanja e 11-tė nė ranglistėn botėrore, Serena Ėilliams, pati njė seancė stėrvitėse pėrballė izraelites Tzipora Obziler, tė cilėn e eliminoi nga turneu Bangalore, i cili po zhvillohet nė Indi. Ajo ka avancuar nė ēerekfinale pas fitores me 2:0, rezultati nė sete 7-5 dhe 6-0.
mė gjerėsisht...

NADAL MEZI DEPĖRTOI NĖ XHIRON E DYTĖ TĖ TURNEUT TĖ DUBAI-t PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e mėrkurė . 05 mars 2008
Spanjolli Rafael Nadal ka depėrtuar me mund tė madh nė xhiron e dytė tė turnout tė Dubait. Atij iu deshėn 2 orė e 22 minuta pėr tė eliminuar nga gara gjermanin Philipp Kohlschreiber me 2:1, rezultati nė sete 3-6 6-1 dhe 6-4. Pas setit tė parė tė fituar nga gjermani u mendua qė Nadal-in do ta ndjekė fati i njėjtė si reketin numėr njė nė Botė, zviceranin Roger Federer, i cili tė hėnėn u eliminua nga britaniku Andy Murray me 2:1 nė sete.
mė gjerėsisht...

PAS 4 VJETĖSH ROGER FEDERER ELIMINOHET NGA RRETHI I PARĖ I NJĖ ATP TURNEU NĖ TENIS PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e martė . 04 mars 2008
Reketi i parė nė botė, Roger Federer, pas plot katėr vjetėsh ėshtė eliminuar nė rrethin e parė tė njė ATP turneu. Zvicerani kėtė fat e pėrjetoi nė turneun "Dubai Open", ku u mposht nga britaniku Andy Murray, i cili tani ka bilanc prej 2:1 nė ndeshje direkte kundėr tenistit mė tė mirė nė rruzull.
mė gjerėsisht...

HENIN ELIMINOHET NĖ ĒEREKFINALE TĖ TURNEUT "DUBAI OPEN" PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e premte . 29 shkurt 2008
Tenistja italiane, Francesca Schiavone, e ndėrpreu serinė e 17-tė ndeshjeve pa humbje tė top tenistes botėrore Justin Henin Hardenne, pasi e mposhti atė nė rrethin e dytė tė turneut "Dubai Open", dhe njėkohėsisht siguroi vend nė gjysmėfinale tė kėtij turneu tė famshėm
mė gjerėsisht...

MARIA SHARAPOVA TRIUMFOI NĖ TURNEUN "QATAR OPEN" PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e hėnė . 25 shkurt 2008
Maria Sharapova ka triumfuar nė turneun e hapur tė Katarit, pasi nė ndeshjen finale e mposhti bashkėkombasen e saj Vera Zvonarevan me rezultat 2:1 nė sete 6:1, 2:6 dhe 6:0. Ky ishte vetėm titulli i dytė kėtė edicion pėr fituesen e grand slams turneut, Australian Open, dhe i 18-tė nė karrierė.
mė gjerėsisht...

MICHEL LLODRA TRIUMFOI NĖ TURNEUT BOTĖROR TĖ ROTTERDAM-it PDF Printoni E-mail
Vlerėsimi nga pėrdoruesit: / 0
e hėnė . 25 shkurt 2008
Trofeun e dytė nė kėtė edicion e fitoi edhe tenisti francez Michael Llodra, i cili nė finalen e turneut tė mbyllur nė Rotterdam triumfoi ndaj suedezit Robin Soderling me rezultat 2:1 nė sete 6:7, 6:3 dhe 7:6. Llodra qė aktualisht radhitet i 58 nė ATP ranglistėn botėrore, falė pėrgatitjes mė tė mirė fizike dhe shėrbimeve tė sakta arriti tek trofeu i dytė kėtė vit, pas atij tė fituar muaj mė parė nė Adelaide.
mė gjerėsisht...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
sporti ne not
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporte tjera-
Kėrce tek: