ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 humor italian

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: humor italian   Wed Mar 12, 2008 10:17 pm

Humor Italian- Si u krijua teli i bakrit

- Dy Italiane po ziheshin per nje cent*****************************************************************- Pse ujqerit e Italise ecin dhe lepijne bythen e njeri-tjetrit?

- Te heqin shijen e Italianeve nga goja.*****************************************************************- Si mund te fusesh 10 Italiane ne nje makine Fiat?

- Hidh nje dollar brenda se futen vete.Humor, a do o popull???!!1.

Njė fshatar po shiste njė lopė nė pazar. Afrohet dikush dhe e pyet:

- Sa e shet kėtė lopėn?

- 40 mijė lekė - pėrgjigjet fshatari.

- Mirė - thotė blerėsi - do ta marr. Ja ku i ke lekėt - dhe i ofron

lekėt fshatarit.

- Hė? - habitet fshatari - a me gjith men do e blesh lopėn ti?

- Po - pergjigjet tjetri - mė the 40 mijė lekė, ja ku i ke 40 mijė lekėt.

- Jo mor shok se nuk e shes kaq kollaj lopėn unė. - thotė pak inervozuar fshatari - Pa bo icik pazar nuk e shes lopėn unė jo.2.

Dy vetė pėrplasen duke ecur nė njė rrugė tė Tiranės.

- Ēar bo or jahu - i thotė njėri nga ata tjetrit.

- U s'jom Jahu, jom Uka or tėi - pėrgjigjet tjetri - Jahu asht tuj ardh mrapa.3.

Njė nėnė tiranase pyet njė djalė tė ri ne autobuz:

- Si t'qujn o bir?

- A u a? - pergjigjet djali i zėnė pak nė befasi.

- Ta gzosh o bir - i thotė plaka dhe me vete thotė - lloj lloj emrash po nigjojm.4.

Burrė e grua kane bėrė fjalė dhe nga inati nuk i flasin njėri tjetrit.

Por burri, tė cilin pėrditė e ngre gruaja nė mėngjez pėr tė ikur nė punė se nuk i del gjumi lehte, i duhet ti thotė asaj qė nesėr ta ngre pak mė herėt.

Burri mendohet si ta ulė hundėn dhe tė flasė i pari kur njė ide i vjen nė kokė. Merr njė copė letėr dhe shkruan:

"E dashur, tė lutem mė zgjo nesėr nė orėn 6".I kėnaqur me veten e tij pėr zgjidhjen qė bėri shkon tė fle. Kur i del gjumi nė mėngjez shikon qė e shoqja nuk ishte nė krevat. Shikon orėn dhe tmerrohet kur sheh qė ėshtė 9 e mėngjezit. Cohet vrik nga krevati duke menduar keq pėr tė shoqen qė nuk e kishte zgjuar. Nė kėto e sipėr sytė i

shkojnė tek komodina dhe sheh nje pusullė. E merr dhe lexon:

"Ēohu i dashur. Vajti ora gjashtė."Subject: Propozim.

Ej pse vetem ato qe ke atje do te propozojne ty???? Po une?? prandaj

vendosa ta bej tani propozimin.

Fillova:

"O goce ...hajde icik ktu er dreq! Ho mi ca ke qe iken ashtu se nuk do

te haj, te q*** ****!! Ca nuk te pelqej une ty?? Ec er dreq ketu po te

them se kam lon benxin vetem!!!! (shif shif ..e qita qe kam edhe benx, me shit

mend ha ha ) (ti afrohesh ..une te shtrengoj krahun qe te mos ikesh ha ha ha)

Po ti mi ca ke qe iken ashtu....ca kam nai gjo qe s'te pelqen?? Kur te them une hajde ketu...hajde ketu!!! Ej e di si eshte puna ...une te kam pa dhe me ke ngel fiksim!! Une te du!! He ri ti ...po apo jo?!?! Mir

ik tashi te ***** ***** dhe me kthe pergjigje me nai shoqe. Edhe po te

ngau njeri ..m'thuj mu se ja ** ****!!!! More vesh mi?? ..edhe mos te shof mo me

cuna se do te degjeneroj ne mes te rruges!!! (ti iken ne drejtim te shkolles ...ndersa une i kenaqur shkund floket e mia kacurrela te gjata (qe kan 2 muaj pa u la) dhe nisem ne drejtim te benxit per te pritur qe

te kaloj nai goce tjeter ha ha ha ha )

He si t'u duk propozimi?? Me kete lloj propozimi ja prish mendjen te

gjitha gocave te Durrsit. ha ha ha ..dhe sigurisht qe ta prisha edhe ty mendjen.haha

Nje burre ne nje restorant tek sa po hante gjeti nje qime floku dhe

filloi ti bertiste kamarierit:

Kamarjerja qe mbulonte anen tjeter te restorantit iu afrua tavolines ku

ishte ulur ky klienti dhe ia beri me shenje kamarierit te largohej,

klienti kur e pa kamarieren e uli zerin dhe filloi te belbezonte

Pas pak kamarieri vajti andej nga guzhina dhe gjeti klientin qe i ishte

futur kamarieres me (... koke):

Kamarieri: po ti bere fjale per nje qime pak me pare!

Klienti: Eh...po kur hame buke, hame buke; kur hame lesh, hame lesh.

2.Nje disk fluturues me UFO zbriti ne nje fasht te humbur ne tre te nates.

Ne shesh ishte vetem nje pike karburanti me nje pompe. Komandanti duke e kujtuar pompen e karburantit per banor te fshatit, i tha nje pjestari te

ekuipazhit te shkonte e te fliste me te, duke i kerkuar ti fuste ne lidhje me te parin e fshatit. Keshtu UFO-ja i thote pompes:-Na co te i pari yt.

Pompa, sic pritet, nuk u pergjigj.

Atehere UHO-ja merr ne radio komandantin dhe i thote:

-Nuk pranon te bashkepunoje me ne.

-Mire - i thote komadanti, - kthehu se ia zgjidh une gjuhen

-Dakod komandant, po ruhu se kam nje parandjenje te keqe.

Keshtu komandanti afrohet dhe i ben po ate pyetje dhe pompa prape nuk flet.Ah tokesor i qelbur, nxehet komandanti, ta tregoj une ty. Dhe i bie me pistolete me rreze lazer. Pompa shpertheu dhe fuqia e shperthimit e flak

komandantin nja dyqind metra me tej. Komandanti duke share e mallekuar

pompen kthehet ne disk i nevrikosur dhe e pyet UFO-n qe shkoi ne fillim:

-C'dreq parandjenje kishe ?

-Komandant, si mund ti besosh nje personi qe e mbeshtjell ate mikun rreth belit, e hedh ne qafe dhe ia var koken te veshi ???Ne nje dhome hoteli qellojne nje shqiptar the nje grek Ne diskutim e siper shqiptarit i shpetoi nje por... shqiptari i

turperuar therriti gooool! nje me zero per shqiptarin Pas pak ia futi greku gooool nje me nje barazim, pastaj ia futi shqiptari perseri gol dy me nje per shqiptarin barazon perseri greku dy me dy Shqiptari qe s'po i vinte me nga ato i'a futi nj te trashe dhe thirri gooool tre me dy per shqiptaret! Mbaroje pjesa e pare, nderrim portash dhe

nderroi krevatin me grekunMiu dhe xhirafa

Njehere miu takohet me nje mikun e vet dhe miku i htote qe eshte

dobesuar.

Po, pergjigjet miu, kam zene dashnore xhirafen dhe e kupton vete, hyp

siper e puth, zbres poshte dhe i bej ate pune e prandaj duke bere tere ate rruge ne kembe, jam dobesuar. Me vone takohen perseri dhe miu na ishte shendoshur. He - i tha miku - e le ? Jo, i thote miu, tani e puth aty ku

i bej ate punenHall me vdek e gjygj me rrnue

============================

Kollarisur, menderosur,

Brekėgrisur, armatosur

Po lehim nė gajde t'qenit,

Anės Bunės, buzė Liqenit.

Ku e lamė e ku na mbeti,

Lesh e li asht ba shteti,

Dy lėkurė na rrjep tregtari,

N'kandar tė vjedh katundari,

T'rruen e t'qeth qeveritari

Nė mes t'ditės t'ha zagari.

Seē na vodhėn fajdexhinjtė,

Alimuēajt, Gėrcallinjtė,

Seē na prenė, seē na vranė

Nga Korthpula nė Qafthanė.

Me rryshfet kėtu blehet vorr,

Dy lėkurė na rrjep tregtari,

N'kandar tė vjedh katundari,

T'rruen e t'qeth qeveritari

Nė mes t'ditės t'ha zagari.

Seē na vodhėn fajdexhinjtė,

Alimuēajt, Gėrcallinjtė,

Seē na prenė, seē na vranė

Nga Korthpula nė Qafthanė.

Me rryshfet kėtu blehet vorr,

Se han kot ti, plumbin qorr

Tė kalon makina nė shpinė,

Nė xhep t'fusin ndonjė minė.

Nėn dritare kioskat mbinė

ēmimet rriten, rrogat n'uje hinė,

Hall me vdekė e gjygj me rrnu

Neve dreqi na ka rru !

Pak bamė se ē'na gjeti:

Zihen politikant ndėr vedi,

Majmė zyrtart si gjeldeti,

Tė kalon makina nė shpinė,

Nė xhep t'fusin ndonjė minė.

Nėn dritare kioskat mbinė

ēmimet rriten, rrogat n'uje hinė,

Hall me vdekė e gjygj me rrnu

Neve dreqi na ka rru !

Pak bamė se ē'na gjeti:

Zihen politikant ndėr vedi,

Majmė zyrtart si gjeldeti,

Me e hangėr, e ha mileti!

Keq me Salėn, zi me Tosin,

Heq malokun, vėr qerosin,

Hala me pėrshesh kosin!

Na premtoi Tosi aēik,

U jap paret cik me cik

E s'na dha nji metelik.

Asht pak vetes me lėshue namėn:

Neve Kina na e ka ... nanėn!

Si do na vej halli mbas tash

Keq me Salėn, zi me Tosin,

Heq malokun, vėr qerosin,

Hala me pėrshesh kosin!

Na premtoi Tosi aēik,

U jap paret cik me cik

E s'na dha nji metelik.

Asht pak vetes me lėshue namėn:

Neve Kina na e ka ... nanėn!

Si do na vej halli mbas tash

Jan ba punet laradash:

Bje pėr ne bota hashash

ēo na kurva e kallash,

Kurd, kinez e laluc,

Ja bamė Evropės tetė me puc !

Shumė vunė kryet nė rrezik,

E n'Evropė nisen me vrik,

Me fitu nonji metelik

Shkum pėr lesh, e dulėm tė rrum

S' na lanė lesh as nėn sumė!

Jorgo nė punė, e Gani nė shpi,

Lukes Zefit nga Ganjolla,

Po i thirrkan mis Fabiola

ē'na ndodh ne s'po i ndodhka kuj,

Sa vemė kamėn n'tokė t'huj,

Hup shqiptari si krypa n'uj!

Kush e bani e kujt i mbeti

N'kup t'qiellit thrret mileti:

Prane detit i palarė

Se jane vu katunarėt ne garė

Kush e ban m.. sa nji mullar !

Vjen Gjeloshi m'ēorape t'leshit

Me nji cigare ne majė tė veshit

Kryet sa nji mullar me kashtė

Tri barre lesh i ka nė qafė,

Me ia shtrydh i del veē naftė !

Shtrihet nė ranė si garrava,

Me nji dore djathė e nji kulaē,

Mbėshtet kryet mbi kallaē

Me i ndejt afėr t'ban helaq !

Pranė sofrės i pangranė

Se janė ēue ēmimet nė hanė!

Shkon me ble ti ne Parrucė

Hyn i veshun e del pa kpucė

Gropa, baltė, llom e llucė

200 lek njė cope gjuhcė

Edhe portofolit i cohet pucė !

Pranė dritės i paparė

Ikin dritat pa orar

Bajmė si bajmė ne me kandila

Me bishktuk, qiri e mila,

Firoi rroga tu ble fitila !

Rroftė e qoftė zotni Hila

Tuj shit pisha, u ba me vila

Po nji za vjen nga Vraka

Luej vedit se t'lot nafaka.

T'kena gjet nė lagjen "Plaka"

Nja dy pleq me fela t'thata

(bytht e tyne dy kafshta)

Po pėr seks digjen si flaka !

Llapaēitur, llakatosur,

Trup e shpirt i sakatosur,

Po thėrras unė prej Serreqit

Zot ruajna prej tė keqit.TwistedHumor.com Joke of the Day"Special Games" - Rated PGA special Swimming tournament that is about to take place. For the

tournament, the participants include a guy without arms, one without

legs, one with just a torso, and... just a head. Starting pistol goes

off, everyone goes forward, but the head sinks right away.After the event, reporters ask: What did you count on?"Well, see," the head says, "I've spent seven years in training to use

my ears... but those idiots put a swimming cap on them."Nje here gjate vizitis se tij ne Amerike Papa i kerkon shoferit te tij

qe ti leje makinen se kishte deshire qe ti jepte vete,shoferi nuk ia prishi qejfin. Nje polic trafiku e shikon Limuzinen dhe njofton

menjehere shefin;

-Nje person shume i rendesishem ka ardhur ne qytet.

-Kush ministri?-e pyet shefi

-Jo ,jo ministri.

-Presidenti atehere?

-Jo,jo as presidenti

-Po kush dreqin ka ardhur atehere na qenka me i rendesishem se Presidenti?

-Une -i thote polici-nuk e di se kush eshte ky njeri kaq i rendesishem por ky ka si shofer Papen.DITA E PĖRSOSURDita e pėrsosur nė jetėn e njė gruaje:08:15 Ta zgjojnė me njė tė puthur.

08:20 Tė shohė teksa peshohet se peshorja tregon dy kilo me pak se ditėn e mėparshme.

08:45 Mėngjezim i hershėm nė shtrat: lėng portokalli i saposhtrydhur dhe simite. Hapje e dhuratave p.sh. zbukurime tė shtrenjta tė zgjedhura nga njė partner qė ia di mirė vlerėn asaj.

09:15 Njė dush i ngrohtė me vajra me erė tė mirė.

10:00 Vėnie nė lėvizje tė trupit nė sallonin e

hijeshisė trupore me njė trajner privat tė pashėm dhe

me humor.

10:30 Pispillosje, bėrje e thonjve me manikyr dhe ti

rregullojnė flokėt.

12:00 Mėngjez me shoqen mė tė ngushtė qė sapo ka ardhur

nė qytet me njė mori tė rejash pėr tė treguar.

13:00 Tė hasė nė rrugė ish gruan apo ish tė dashurėn e

partnerit dhe tė shohė pa frikė se ajo ka shtuar 7

kilo.

15:00 Zemėr

16:00 Sjellje e 3 duzinash trėndafila tė kuq dhe njė

kartoline nga njė adhurues i fshehtė.

16:15 Vėnie nė lėvizje tė trupit nė sallonin e

hijeshisė trupore, ndjekur nga njė masazh prej njė

djali me trup tė madh e tė fuqishėm qė thotė se rrallė

herė ka qėlluar t“i bėjė masazh dikujt me njė trup kaq

tė pėrsosur si i asaj.

17:30 Provim plaēkash mė tė zgjedhura nga qepjet mė tė

kushtueshme i cili kthehet nė njė shfaqje mode.

19.30 Darkim pėr dy veta me qirinj me kėrcim dhe

komplimente.

22:00 Larje nė vaskė me ujė tė ngrohtė me bubla

(vetėm).

22:50 Ta sjellin nė shtrat, ēarēafėt tė sapolarė dhe tė

hekurosur.

23.00 Puthje dhe pėrqafime.

23:15 Rėnie nė gjum nė krahėt e tij tė fuqishėm.Dita e pėrsosur nė jetėn e njė burri:06.00 Bjen zilja e orės.

06:15 T“ia thithin (blow job).

06:30 Shijim pėr njė kohė tė gjate e i patrazuar tė

dhjerjes sė mėngjesit ndėrkohė qė lexohen faqet e

sportit nė gazetėn e ditės.

07:00 Mėngjezi: vezė dhe sallam. Kafe dhe bukė tė

thekur tė pėrgatitura nga njė shėrbėtore lakuriq.

07.30 Vjen limuzina.

07:45 Disa gota whisky nė rrugė e sipėr pėr tek

aeroporti.

08:15 Fluturim me njė aeroplan jet privat.

09:30 Limuzinė me shofer pėr tek klubi i golfit (t“ia

thithin nė rrugė e sipėr)

09:45 Golf

11:45 Limuzina mbrapsh pėr tek aeroporti (disa gota

whisky).

14:30 Fluturim pėr nė Monte Carlo.

15:30 Ekskursion pasditeje peshkimi. Tė gjithė

shoqėrueset janė lakuriq.

17:00 Fluturim pėr nė shtėpi. Masazh trupi nga Claudia

Schiffer.

18:45 Larje, dhjerje dhe rruarje.

19:00 Shikim i lajmeve ku Michael Jackson-in e kanė

vrarė. Marihuana ėshtė bėrė e ligjshme. Hard-core porno

do jipet hapurazi nė TV.

19:30 Darka: gaforre si pjatė tė parė, Dom Perignon

(1953). Bėrxollė e pjekur mirė dhe e shijshme, dhe nė

fund akull qė shėrbehet mbi cica tė nxjerrura jashtė.

21:00 Konjak Napoleon dhe njė cigare Cohuna pėrpara

televizorit me ekran tė madh. Parje e lajmeve sportive

ku Shqipėria ka mundur Italinė 8:2 nė futboll.

21:30 Bėrje seks me tre gra (tė gjitha edhe me aftėsi

lezbike).

23:00 Masazh dhe banjo me ujė tė ngrohtė e shoqėruar

nga njė picė e shijshme dhe njė gotė tė madhe birre tė

fortė e tė ftohtė.

23:15 T“ia thithin pėr gjumin e ėmbėl.

23:45 Rėnie nė shtrat (vetėm)

23:50 Ia fut njė pordhe 12 sekonda tė gjatė me katėr

lloje tė ndryshme zhurme qė bėn qenin tė zhduket prej

dhomės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
humor italian
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ilia S. Karanxha: Personaliteti i Nikolla Leonik Tomeos nė artin rilindas italian

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Barcoleta-
Kėrce tek: